• 0524-42-42-21
 • משרד 077-530-9587.
 • haim@haimlaw.com
 • זמין 24/7 - למקרים דחופים

איתור דוחות משטרה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

איתור דוחות משטרה

פורסם ב-

מצלמות המהירות והשוטרים האורבים לנהגים בכל פינה נסתרת אפשרית, גרמו לנהגים רבים לקבל דוחות משטרתיים, כאשר במקרים רבים, הדוחות אינם מוצדקים. בפרט מצלמות א- 3 

במקרה וקיבלתם דו”ח משטרתי על מהירות מופרזת, אי מתן זכות קדימה במעבר חציה, אי ציות לתמרור עצור וכדומה, כאשר אתם יודעים כי כן עצרתם והבעיה היא המילה שלכם מול המילה של השוטר, יש לפנות אל עו”ד תעבורה, אשר יבצע עבורכם איתור דוחות משטרה, בכדי שתוכלו לראות את התיעוד המדויק של המקרה ובמקרים רבים, ידכם תצא על העליונה.

מצלמות המהירות והשוטרים האורבים לנהגים בכל פינה אפשרית, גרמו לנהגים רבים לקבל דוחות משטרתיים, כאשר במקרים רבים, הדוחות אינם מוצדקים.

במקרה וקיבלתם דו”ח משטרתי על מהירות, אי מתן זכות קדימה במעבר חציה, אי ציות לתמרור עצור וכדומה, כאשר אתם יודעים כי כן עצרתם והבעיה היא המילה שלכם מול המילה של השוטר, יש לפנות אל עו”ד תעבורה, אשר יבצע עבורכם איתור דוחות משטרה, בכי שתוכלו לראות את התיעוד המדויק של המקרה ובמקרים רבים, ידכם תצא על העליונה.

גם כאשר זה נוגע למצלמות מהירות הפזורים בכל פינה בכבישי הארץ, המשטרה מסרבת משנת 2012, לחשוף כמה דוחות באמת מפיקות המצלמות. על פי נתונים פנימיים של משטרת ישראל, מסתבר שמי שנתפס במצלמות מהירות הם לרוב נהגים נורמטיביים, כאלה שעברו את המהירות המותרת ב-10 קמ”ש וזה מספיק בכדי שיגיע לנהגים הביתה קנס של כמה מאות שקלים. במקרים אלה, מומלץ מיד לפנות אל עו”ד תעבורה על מנת שיוכל לצפות בצילום הרכב והעבירה, כך שיוכל על פי איתור דוחות משטרה, למצוא את האסטרטגיה הנכונה ולבטל את הדו”ח.

דו”ח המשטרה אישר את העבירה? מה עושים?

ישנם דוחות משטרתיים שנהגים מקבלים, שהם מאומתים וזאת, לאחר שעוה”ד שלכם אכן איתר את הדו”ח הצילום שעל פיו בוצעה עבירת התנועה אבל נשאלת השאלה, האם באמת ניתן לבטל את הדו”ח ולהמיר אותו לאזהרה? התשובה היא , שאם לנהג שקיבל את הדו”ח המשטרתי, לא היו הרשעות קודמות ב-5 השנים האחרונות שקדמו לביצוע העבירה הנוכחית, אם נסיבות עבירת התעבורה לא הייתה חמורה או מסוכנת.

ישנן עבירות קלות מסוג ברירת משפט חוץ מהעבירות הבאות:

 • אי ציות לתמרור 437-חניה במקום שמור לנכים
 • עבירה על תקנה 47 לתקנות התעבורה- עקיפה לכל סוגיה
 •  אי ציות לרמזור אדום
 • אי ציות לתמרור עצור
 • אי מתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חציה
 • אי ציות לתמרור 815 –חציית שטח הפרדה
 • עבירה על תקנה 85 לתקנות התעבורה- הובלת מטען במשקל החורג מעל למותר
 • נהיגה בשולי הכביש

 

עו”ד חיים אליה – כמי שמתמחה ב-איתור דוחות משטרה העלולות להביא לידי פסלות רישיון נהיגה ממשרד הרישוי. 

ראשית כל עו”ד תעבורה, ייעץ לכם לא לשלם את ברירת הקנס, היות ואם לאחר איתור דוחות משטרה, מתברר כי העבירה היא לא בדיוק מתאימה לטענת השוטר, תוכלו לבקש ברירת משפט. ישנן עבירות ודוחת תנועה שלא בלבד שתשתלמו את הקנס של כמה מאות שקלים, כי אם ייזקפו לרעתכם נקודות. אם יש לכם עבר נקי בנהיגה, חבל שהעבר התעבורתי שלכם יוכתם. אחד מעורכי הדים לדיני תעבורה הבולט בתחום ויוכל להציל אתכם ממצב זה הוא עו”ד חיים אליה שהוא בוגר תואר ראשון ושני במשפטים ומנהל משרד עצמאי מזה שנים, כאשר הוא מעסיק עורכי דין בתחומי משפטי נוספים.

דוגמה לביטול דוחות משטרה לאחר איתורן ובקשה להישפט באיחור ע”מ להימנע מנקודות ופסילה ממשרד הרישוי:

עוה”ד אליה, זקף לזכותו הצלחות רבות בדיני תעבורה  מורכבים כאשר האישום גבל גם ברישום פלילי {כגון נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, מעורבות בתאונות דרכים עם פצועים והרוגים ועוד}.

לכל שאלה או הבהרה אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי דין תעבורה חיים אליה אנו כאן כדי לסייע 

077-530-9587 נייד 0524-42-42-21.   

עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

מהירות מופרזת

פורסם ב- 30/01/2020משרדנו עוסק בין היתר בתיקים של נהיגה רשלנית או בחוסר זהירות, תיקי נהיגה בשכרות, נהיגה בשלילה ועוד. כאן אסביר מהי מהירות מופרזת, מהם הכללים לפיהם פועלת

קרא עוד »

עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, במהלך ההתמחות התמחה עורך דין אליה במשרד העוסק אף הוא במשפט הפלילי ודיני תעבורה. למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, העוסק בתחום התעבורה ומשפט פלילי הוא כבעליו וכמי שייסד משרד זה. כיום המשרד מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות- אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.
עורך דין מקצועי עזר לי מאודלכל אורך התהליך הציג את הדברים בשקיפות מלאהיחס אדיב ושירות מעולה
Daniel
Daniel
14:05 11 Mar 20
אליענה אליאן פרנסיס
אליענה אליאן פרנסיס
22:45 10 Mar 20
עו״ד תותח!! בעל יכולות חיוביות נתינה מעל או מעבר , ממליץ בחום !!
ארגה אנדשאו
ארגה אנדשאו
08:05 10 Mar 20
עורך דין מעולה! לא יכולתי לבקש יותר טוב. נותן מיליון אחוז מעצמו ודואג מעבר. מחויב לעבודתו בצורה יוצאת דופן.תודה רבה חיים!
miri oshri
miri oshri
19:02 17 Feb 20
עורך דין מקצועי, סבלני , בעל הבנה והתנהלות נכונה מול הלקוחות ויילך עם התיק עד הסוף.ממליצה בחום!❤️
אלינה שצברק
אלינה שצברק
12:00 10 Feb 20

צור קשר

 • מפת אתר

 • פוסטים אחרונים

 • Tags

 • אזורי שירות

 • צור קשר לכל שאלה אנו כאן כדי לסייע

  Call Now Button
  small_c_popup.png

  Let's have a chat

  צור קשר לכל שאלה אנו כאן כדי לסייע

  Open chat
  1
  היי, צריך ייעוץ ?
  כתוב הודעה או התקשר.
  Powered by