משרד עורכי דין פליליים

עודכן לאחרונה ב יוני 23, 2021 ע"י חיים אליה

משרד עורכי דין פליליים – משפט פלילי – התמחויות המשרד

במקרים רבים אדם יכול למצוא את עצמו תחת העדשה של המשטרה באמצעות חשדות אשר יכולות להשתכלל לידי הגשת כתב אישום ולעמוד במשפט פלילי ואף הרשעה פלילית; הרשעה אשר יכולה לשלוח אדם למאסר בפועל. אנו במשרד עורכי דין חיים אליה מתמחים בתחום הפלילי ומעניקים סיוע וייצוג משפטי לחשודים בעבירות פליליות.

במקרים אחרים בהם המשרד מטפל הוא ליווי קורבן עבירה כאשר גם קורבן עבירה נמצא תחת פיקוחה של המשטרה ובדידן הפרקליטות, כמו למשל עבירות רכוש, עבירות אלימות במשפחה או כל דבר אחר.

גם במקרים אלו אם צריכים הגנה וסיוע משפטי על מנת להתמודד עם הבעיה. אנו במשרד עורכי הדין של חיים אליה מעניקים את כל הסיוע המשפטי הנדרש. וייצוג משפטי לכל סוגי העבירות הפליליות עם שירות משפטי בכל רחבי הארץ הכולל עורכי דין פלילים בירושלים, עורכי דין פליליים במרכז, עורכי דין פלילים בצפון, עורכי דין פלילים בראשון לציון ועורכי דין פלילים בתל אביב.

משרד עורכי דין פליליים ותחום העבירות 

אנו מבינים כי בנסיבות שונות אנשים ישרים עלולים להיקלע למצבים בהם הם מסתבכים בחקירות משטרה ואולי אף ביצעו עבירות פליליות בתום לב. לכל אדם, ישנה את הזכות לייצוג משפטי ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

עבירות רכוש

כל סוגי העבירות המתייחסות לגניבה או מעין גניבה נכנסות תחת הקטגוריה של עבירות רכוש. למשל פריצה לבית או לעסק, פגיעה ברכוש או גניבה של רכוש הן כולן עבירות שונות הנכנסות לקטגוריית עבירות רכוש; כל שלילית זכויותיו של אדם על רכושו היא עבירת רכוש. במידה ומצאתם את עצמכם מואשמים בעבירות רכוש, פנו לעורך דין פלילי בירושלים או עורכי דין פליליים במרכז או בכל עיר מגוריכם תהא אשר תהא, על מנת לקבל ייצוג משפטי הולם.

מחשב 6 300x251 1

חומרת העבירה:

על פי חוק העונשין התשל״ז, פרק י״א, סעיף 384 לחוק קובע ״מאסר שלוש שנים,  והוא אם לא נקבע לגניבה עונש אחר מחמת נסיבותיה או מחמת טיבו של הדבר שנגנב״.

הרשו לי להסביר, עבירות אלו יכולות להתבצע בדרגות חומרה שונות ובהתאם לכך הענישה. למשל ערך הרכוש שנגנב או ניזוק או אופי ביצוע העבירה. כמו למשל האם נעשה שימוש בנשק חם או קר?

מן הסתם חומרת העבירה משפיעה גם על חומרת הענישה. חלקן של עבירות הרכוש, במיוחד אלו המתבצעות תוך כדי שימוש באלימות הם תחת סמכות בית המשפט המחוזי והענישה כוללת מאסר בפועל.

שימו לב שלא כל עבירות הרכוש נושאות איתן 3 שנות מאסר, ישנן עבירות רכוש הנחשבות לחמורות יותר, כמו למשל עבירות רכוש המתרחשות כאשר ישנם יחסי עובד-מעביד וערך הגניבה עולה על אלף שקלים; עבירה שכזו עלולה להוביל ל 7 שנות מאסר! גם מי שמקבל ביודעין רכוש גנוב הוא שותף לעבירה ועלול, בהתאם לנסיבות, להישלח למאסר בפועל. במידה ואדם מואשם בעבירות רכוש, יש לו את הזכות לקבל ייצוג משפטי מעורך דין פלילי.

חוק העונשין, בכל הנוגע לעבירות רכוש, הוא חוק מורכב ויכולים להיות הבדלים שונים באישומים. כמו כן, כאשר אדם מואשם בעבירות רכוש על המשטרה להציג ראיות מוצקות לביצוע העבירה. במידה ואתה מואשם בעבירות רכוש עליך לממש את זכותך ולפנות לייצוג משפטי. פנה לעורך דין פלילי בירושלים או לעורך דין פלילי בכל עיר מגוריך לשם התייעצות עוד בטרם חקירה במשטרה ניתן לקבל עו״ד פלילי ייעוץ חינם ולבדוק יחדיו את נסיבות האישום על מנת לבנות תיק הגנה.

הלבנת הון

עבירות של הלבנת הון הן עבירות של פשיעה כלכלית ומערבות כספים שלא שולם עליהם מס. לצערנו הרב, במקרים רבים מקורם של הכספים מגיע מפעילות עבריינית, כמו למשל סחר בנשק או בסמים, דבר המוסיף לחומרת העבירה. החוק בישראל מכליל את המושג ״הלבנת הון״ בצורה נרחבת והוא מתייחס גם לכספים שהושגו באופן חוקי, אך תוך כדי העלמת מס וגם עבור כספים אשר הושגו במסגרת פעילות פלילית.

עבירות של הלבנת הון קשורות במקרים רבים לעבירות של סחר בסמים, נשק, בני אדם ופעילויות טרור, דבר המצריך שיתוף פעולה בינלאומי לצורך מלחמה בתופעות אלו. לכן, עבירות אלו של הלבנת הון, הן עבירות חמורות יותר וקיימת אמנה לשיתוף פעולה בין לאומי אשר מטרה למנוע מאנשים לברוח או להבריח הון מחוץ לגבולות המדינה. ישראל חתומה על אמנה זו.

charles forerunner 3fPXt37X6UQ unsplash 300x200 1

כפי שאמרנו, החוק הישראלי מתייחס למושג הלבנת הון בצורה נרחבת ועבירות שונות, חלקן חמורות פחות ומשתייכות לקטגוריית הצווארון הלבן ואחרות חמורות יותר. במידה ואתם חשודים או מואשמים בעבירות של הלבנת הון, עליכם לממש את זכותם לייצוג משפטי באופן מיידי ולפנות לעזרה מקצועית של  עורך דין פלילי בצפון או עורכי דין פליליים במרכז.

במקרים רבים תחום זה הוא תחום מורכב מאוד המחייב עבודה עם עורכי דין פליליים הטובים ביותר אשר בקיאים בנושא: בשל אופי העבירות של הלבנת הון, לא אחת הן מערבות מדינות זרות או דורשות ידע בתחום הפיננסי ואפילו בקיאות בנושאים כמו ביטקוין ושאר מטבעות דיגיטליים אשר לא אחת היו מעורבים בניסיונות להלבנת הון.

אלימות במשפחה

נושא אלימות במשפחה הוא אחד הנושאים הכואבים ביותר איתם עורך דין פלילי בראשון לציון, או בכל מקום אחר, צריך להתמודד. מקרים קשים ואפילו קלים של אלימות במשפחה נתפסים כעבירה חמורה במיוחד, עבירה אשר באופייה מערערת את ביטחונו של אדם, נוטלת מאדם את חירותו בתוך התא המשפחתי אשר אמור להיות המוגן והבטוח ביותר.

מסיבה זו כל עבירת אלימות, הכוללת מאפיינים של אלימות במשפחה, הופכת לחמורה כפליים מבחינת הענישה. חמורה וקשה יותר כאשר עבירות אלימות במשפחה גוררות איתן עבירות נלוות של אלימות מסוגים שונים, תקיפה מינית ועוד. נושא האלימות במשפחה הוא נושא מורכב וכואב וכמובן שאינו יכול להתנהל אך ורק בצורה משפטית אלא מחייב גם עבודה של הרשויות באמצעות אנשי מקצוע (עובדי שירותי הרווחה, פסיכולוגים…).

חשדות ואישומים לעבירות של אלימות במשפחה דורשות לא רק עורך דין פלילי מפורסם הבקיא בכל החקיקה והפרוצדורות המשפטיות והלא משפטיות, מקרים של אלימות במשפחה  מחייבים עבודה עם עורך דין פלילי בתל אביב, כזה המגלה רגישות גדולה לנושא ומסוגל להתמודד עם הנושא בצורה מקצועית, הן בייצוג קורבנות והן בייצוג חשודים.

לעבירות של אלימות במשפחה ישנו בדרך כלל מסלול הידרדרות הדרגתי, אטי או מהיר. לעבירות אלימות במשפחה ישנה נטייה להחמיר והן לעולם אינן נעלמות ללא שום טיפול ועזרה; לא אחת אנו שומעים בכותרות על מקרים של אלימות במשפחה אשר הסתיימו ברצח מזעזע או התאבדויות. הטיפול במקרים של עבירות אלימות במשפטי הוא אינו אך ורק טיפול משפטי. לעורך דין פלילי בתל אביב יש את היכולת להעניק סיוע ולהוציא אנשים ממעגל האלימות במשפחה – גם לקורבנות נתין לסייע ולגם לחשודים או מורשעים ניתן להעניק סיוע ולהוציא אותם ממעגל האלימות. בכל מקרה של אלימות במשפחה, או חשד לאלימות במשפחה, פנו מייד לעו״ד פלילי יעוץ חינם.

איומים

תלונות על עבירות איומים מוגשות למשטרה מידי יום, אלו יכולים להיות איומים על שלילת חירותו של אדם, איומים על פגיעה בשמו הטוב, איומים לשימוש באלימות ועוד סוגים שונים של אלימות. עבירות אלו נושאות איתן עונש מאסר מקסימלי של עד שלוש שנות מאסר וכמו כן, קלון אשר הוא עונש בפני עצמו אשר עלול להשפיע לשנים ארוכות, תקופת המחיקה של הקלון היא 20 שנה! בין אם לחשוד ישנה כוונה ויכולת להוציא את האיום לפעול, זה נתון לבדיקת המשטרה אך יש שיגידו שגם איום שווא, ברמה המוסרית הוא בגדר הטלת טרור על אדם. במילים אחרות, עבירות איומים הן עבירות פליליות שיש להתייחס אליהן במלא הרצינות. המחוקק מתייחס לעבירות איומים כאל אלימות, גם אם מדובר אך ורק באלימות מילולית.

עבירות סחיטה באיומים

סעיף נפרד של חוק העונשין (סעיף 428)  עוסק באספקט מסים של איומים – סחיטה באיומים. החוק מגדיר כי סחיטה באיומים היא איום בעל פה, בכתב, בהתנהגות או בפגיעה שלא כדין בגוף, ברוכש, בפרנסה, בחירות או בצנעת הפרט. 

על פי סעיף 428  בחוק העונשין, סחיטה באיומים היא איום בעל פה, בכתב, בהתנהגות או בפגיעה שלא כדין בגוף, ברכוש, בפרנסה, בחירות או בצנעת הפרט. במילים אחרות סחיטה וסחיטה באיומים הן שתי עבירות שונות, סחיטה באיומים מתייחסת למקרים בהם האיומים נועדו להשיג דבר מסויים. אם נפלת קורבן לסחיטה באיומים, או שאתה חשוד בסחיטה באיומים, פנה מייד לעורך דין פלילי בראשון לציון לצורך קבלת ייעוץ משפטי. אצלנו ניתן לקבל עו״ד פלילי ייעוץ חינם.

ייצוג פלילי לעבירות איומים

עבירות איומים הן עבירות מורכבות מבחנת הוכחתן – לא כל דבר אשר נאמר ברגע של חוסר שליטה הוא אכן איום על פי החוק. חשוב לזכור שעבירות איומים דורשות להוכיח כי אל החשוד באיומים יש את השליטה או ההשפעה למימוש האיום ואכן יש לו את הכוונה לבצעו. במקרה של חשדות לסחיטה באיומים, יש להוכיח כי המואשם בסחיטה כפה על הנסחט לבצע מעשים שלא כרצונו ותוך כדי שימוש באיומים להשגת המטרה.  מסיבה זו, מי שמואשם בעבירות איום צריך לפנות לעורך דין פלילי בירושלים, עורך דין פלילי בצפון או בכל מקום אחר על מנת לבדוק את נסיבות המקרה ולהעניק לו את ההגנה המשפטית הדרושה והמגיעה לו על פי חוק.

עורך דין פלילי בירושלים יכול לסייע גם בהגשת בקשה לחנינה ברישום הקלון על מנת להפחית את ההשפעות ארוכות הטווח של הקלון המפריע בקבלה למקומות עבודה מסוימים ותחומים שונים של החיים.

שימוע פלילי

שימוע פלילי אחת מהפרוצדורות המשפטיות החשובות היא שימוע פלילי. החשיבות של השימוע הפלילי היא גדולה מאוד מכיוון שבמקרים רבים השימוע יכול להוביל לביטול הגשת כתב האישום. במידה ואתם מוזמנים לשימוע פלילי ועדיין אין לכם עורך דין, פנו מייד לעורך דין פלילי בתל אביב או באזור מגוריכם על מנת לסייע לכם בייצוג בשימוע.

השימוע הפלילי הוא הליך הנעשה מול הפרקליטות, אשר היא זו הממונה על הגשת כתב האישום. זוהי זכות וזוהי הזדמנות של הגן להגן על שמו הטוב עוד בטרם הנושא נידון בבית המשפט. במקרים ידועים, אנשי ציבור שהגיעו לכותרות בנסיבות אלו, נעזרים בשירותיו של עו״ד פלילי מפורסם על מנת לעבור את השימוע הפלילי בצורה הטובה ביותר. הזכות לשימוע פלילי עוגנה בחוק רק בשנת אלפיים והיא מגדירה למי קיימת הזכות. על פי החוק, מי שבחר בזכות השתיקה במהלך החקירה, אינו רשאי להציג את העובדות לגבי השאלות שאליו הוא נשאל במהלך החקירה. כמו כן, כל עוד לא הוגש כתב האישום, על הפרקליטות לא חלה החובה להציג בפני החדשות את חומר הראיות שנצבר נגדו.

האם שימוע פלילי הוא חובה?

הזכות לשימוע, על פי פסיקת בית המשפט, נחשבת היום בישראל לזכותו של כל חשוד בעבירות פשע. במקרה בו הוגש כתב אישום ולא ניתנה לחשוד ההזמנה לשימוע הכוללת 30 יום להגיב לזימון, בית המשפט יכול להורות על ביטול כתב האישום. ישנם מקרים חריגים בהם נשללת מאדם הזכות לשימוע; כאשר ישנם טעמים מיוחדים אשר בגינם הפרקליט המחוזי וראש יחידת התביעות במשטרה מחליטים שלא לאפשר שימוע, במקרים אלו יש לנמק בכתב מדוע לא מתקיים השימוע. כמו כן כאשר החשוד כבר נמצא במעצר או שהחשוד מואשם בעבירות אלימות במשפחה.

אם קיבלת הזמנה לשימוע, פנה בהקדם לעורך דין פלילי בתל אביב, ישנן סיכוי להימנע מהעמדה לדין פלילי. מיום קבלת ההזמנה יש לך 30 יום להציג את טענותיך ומוטב לעשות זאת בעזרת עורכי דין פליליים הטובים ביותר על מנת להצליח להימנע מהגשת כתב אישום.

צו הרחקה

צו הרחקה קבוע  הוא הליך משפטי מיוחד אשר נועד למנוע הטרדות. אם אדם מסוים מרגיש מוטרד או מאוים מאדם אחר, הוא ראשי לפנות לבית המשפט ולבקש צו הרחקה. צווים אלו נפוצים במקרים של אלימות במשפחה, אך לא רק. במקרים אלו של אלימות במשפחה, ההליך דורש גם את מעורבותו של פקיד הסעד אשא גם הוא צד בעניין ונדרש להכין תסקיר לגבי המקרה. צו מניעה נועד להרחיק אדם מאדם אחר על מנת למנוע כל סוג של הטרדה. הצו בפני עצמו אינו כולל רישום פלילי אך לעתים הוא ניתן במהלך הליכים משפטיים אשר בסופם, במקרה של הרשעה, מתקיים רשום פלילי לגבי ההרשעה. במידה ואתם חשים מוטרדים מאדם כלשהו, יתכן אפילו שזה בן משפחה, פנו מייד לעורך דין פלילי מפורסם על מנת לבדוק את האפשרות של הגשת בקשה לצו הרחקה.

בקשה לצו הרחקה אינה מחייבת עורך דין פלילי מפורסם, ניתן להגיש את הבקשה גם ללא עורך דין. אך הגשת הבקשה צריכה להתבצע נכון ובהתאם לעילות. מי שינסה להגיש בקשה לצו הגנה בכוחות עצמו, עלול בסופו של דבר להידחות ואף למצוא את עצמו משלם על הוצאות המשפט לקופת המדינה ואף לצד שכנגדו הוגשה הבקשה לצו הגנה.

ומה לגבי הפרת הצו? מי שהוגש נגדו צו הרחקה והוא הפר את הצו בעצם מבצע עבירה פלילית; זוהי עבירה אשר כוללת עונש מקסימלי של 24 חודשי מאסר.

עורך דין פלילי ייעוץ חינם – לייעוץ לצורך קבלת צו הרחקה, פנו מייד לעורך דין פלילי בתל אביב על מנת לקבל סיוע.

חקירות משטרה

הזמנה לחקירה במשטרה יכולה להיות דבר מלחיץ עבור הרבה מאוד אנשים, בעיקר בהתאם לנסיבות. אם קיבלת הזמנה לחקירת משטרה, פנה מייד לעורך דין פלילי בצפון על מנת לקבל את הסיוע המשפטי הדרוש. חשוב להבין שישנן שתי סיבות לחקירות במשטרה, האחת היא לצורך מתן עדות לדבר עבירה של אדם אחר, השנייה היא בעקבות חשד לביצוע עבירה, כלומר בתור חשוד. המקרה השני הוא חקירה תחת אזהרה.

בכל סוג של חקירת משטרה, מוטב להיות מוכנים ולדעת כיצד היא מתבצעת ומהם זכויותיכם במהלך החקירה ואחריה. מסיבה זו כבר נאמר, בעת קבלת ההזמנה לחקירת המשטרה יש לפנות לעורך דין פלילי בצפון על מנת לבדוק את נסיבות המקרה.

מהלך החקירה:

כאשר מדובר בחקירת משטרה של חשוד, להלן חקירה תחת אזהרה, על חוקר המשטרה להזהיר את החשוד בדבר העבירה בה הוא נחשד וכמו כן להסביר לו זכויותיו הבסיסיות – שמירה על זכות השתיקה, ייעוץ משפטי וגם את הזכות לדרוש הקלטה ותמלול של החקירה. שאלת השאלות של חשודים רבים היא האם להשתמש בזכות השתיקה או לא? אין תשובה כללית וחד משמעית, בהכרח יש צורך להתייעץ עם עורכי דין פליליים הטובים ביותר על מנת לבחון את הנסיבות המקרה. בהחלט ישנם מקרים בהם זכות השתיקה עלולה לשמש כחרב פיפיות כנגד החשוד.

חקירת החשוד נועדה לאפשר למשטרה לאסוף ראיות, כלומר כל מידע שהחשוד ימסור בחקירה סופו של דבר יכול להיות חלק מהראיות נגדו ולכן בשום פנים ואופן לא ניגשים לחקירת משטרה ללא ייעוץ משפטי. לצורך ייעוץ ראשוני תוכלו לקבל אצלנו עו״ד פלילי ייעוץ חינם. הייעוץ המשפטי יסייע לך לבסס את קו ההגנה.

עורך דין פלילי או סנגור פלילי (בשפה מקצועית) כיצד לחפש עו”ד פלילי ומדוע ?

עורך דין פלילי

לעיתים ישנם מקרים בהם אדם נורמטיבי, מגיע למצב קיצון בו מואשם בעבירה פלילית. כיום במדיה ובאמצעות האינטרנט, קיימות לרשותנו מגוון רחב של דרכים למציאת עורך דין פלילי בעיר בה אתה נמצא. הדרכים למציאת עו”ד נמצאות הן במדיה הדיגיטלית והן בעיתונות הכתובה. 

אך, חשוב לומר שמציאת עורך דין אחראי, מסור, ובעל מוסר עבודה גבוה, אינו פשוט שכן המדיה מציפה אותנו ובמיוחד בימים אלו, במגוון רחב של אפשריות, ובמיוחד כאשר עורכי דין יש בשפע.

יש לומר אף על פי כן חבר או קרוב משפחה, כאשר ממליץ בחום ואפילו היכרות אישית בעבר עם עורך דין, איננה הדרך הנכונה מאחר וסביר להניח שאדם נורמטיבי יכיר עורך דין המתמחה בעניינים נורמטיביים. כגון: עורכי דין המומחים בטיפול במשפחה, אזרחי, מסחרי או נדל”ן ולאו דווקא פלילי. שכן, אותו חבר יתבייש לספר על שירותי עורך דין פלילי מאחר והתחום הפלילי כמו התעבורתי והצבאי לא מעמיד באור חיובי את האדם הנזקק לשירותיו.

מה עלי לבחון בטרם בחירת סנגור פלילי מתוך מבחר רב של עורכי דין פליליים במרכז או בכל מקום אחר ?
בנושא הפלילי בו על עורך הדין להיות בקיא במשפט הפלילי מאחר והוא עוסק במשפט הפלילי ובהשלכות של חירותו של הנאשם עליו להיות אחראי מסור ובקיא בחוק ובהלכות החוק ובפסיקה.
נכון שאנחנו חכמים גדולים לצד העובדה שניתן לקרוא באינטרנט אך במשפט הישראלי זה מעט יותר מורכב, שכן החלטות שייקח עורך הדין פלילי שיבחר נאשם לייצגו יכולות להיות מושלכות בנושא עתידו של הנאשם וחירותו.
על כן, מאוד חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי או סנגור פלילי לו יש את הכלים והידע להתמודד מול מערכת המשפט והמשטרה.

חשוב להדגיש כי כיום, ששאלת חיפוש, כיצד לבחור עו”ד פלילי או כיצד לבחור עורך דין לתעבורה או בכלל, מושלכת על המדיה וככל שתהיה בתוכן כתוב או במדיה הדיגיטלית יש להבחין בצורה חדה בין עורך דין אחראי, הבקיא בחוק ובפסיקה על מנת למזער את הנזק של הנאשם ככל שישנו. כך למשל חשוב לקרוא ביקורות, הן בגוגל והן בפורמים המשפטיים על אותו עורך דין.

לסיכום –
כאשר אדם מואשם בפלילים עליו להיעזר בעורך הדין הנכון, לו יש את הידע ואת היכולת להגן על הנאשם ולדאוג שכל ההליך הפלילי כנגד הנאשם יהיה על הצד הטוב ביותר תוך שמירה על זכויותיו וחירותו של הנאשם כאשר הללו מתחילות כבר בייעוץ לפני חקירה במשטרה.

להתייעצות ראשונית ללא עלות אל תהססו ליצור קשר בכל שעה 24/7 גם בשעות הקטנות של הלילה. נייד 0524-42-42-21, משרד 077-530-9587.שנקר 4 קומה 1 הרצליה פיתוח.

עורך דין פלילי ותעבורה עו”ד חיים אליה.

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

    //