עו"ד פלילי

עודכן לאחרונה ב מאי 12, 2021 ע"י חיים אליה

האדם הפשוט אולי אפילו לא יודע איך להתחיל לחפש עו”ד פלילי.
בד”כ כדי לחפש אתה כמי שזקוק לו נדרש לעבוד כפליים ולמה? ראשית להתחיל ולחפש שנית, לבחון את הידע המקצועי.

כיצד יש לחפש עו”ד פלילי?

לרוב כדי למצוא בית עסק או אדם כלשהוא, בשלב זה אין יותר מידי מה לעשות, וזאת מכיון שאתה מקבל  פירוט של שם העסק או פרסונל כזה או אחר ואז בודק באמצעי המדיה נניח גוגל – זה די פשוט, אם כי יש מקור מידע עם שמות כגון רשומות עורך דין או שירות הפניה לעו”ד מוסמך.

1 2 300x251 1

לאחר שצלחת את השלב הראשון שלרוב אינו בעייתי. בטרם תפנה לשלב השני תבחן את אותו מקצועיות של עורך הדין ועוד לפני הפגישה איתו. ואיך? באמצעות ביקורות בגוגל על אותו עו”ד פלילי או המלצות באתרים אחרים בחיפוש פשוט.

מדוע יש לבחור עו”ד פלילי לאחר חיפוש מדוקדק ולא כלאחר יד?

ככל ואתה כמי שהוגש נגדו כתב אישום, נניח בפשע עתיד לשלם גם פיצויים וגם קנס בעשרות אלפי שקלים כאשר בית המשפט נותן במסגרת גזר הדין רכיב פיצויים והוא כחלק מהעונש (בהנחה ומדובר בעבירת מין או בנזק כל שהוא לגוף שאז יש רכיב של פיצויים גם תאונת דרכים עם נפגעים קלים וגם באם מדובר בעבירות אלימות)- ל”דמי בית המשפט” ודמי המדינה המתווספים ועולים עם השנים כאשר מדובר במסגרת תיק אזרחי וכן גם כאשר מדובר במסגרת תיק פלילי.

מה עלי לומר לסנגור המייצג אותי במסגרת הפגישה האם עלי לחשוף את האמת אם לא ?
אתה צריך לספק את המידע הקונקרטי על המקרה לעורך הדין, ואת נראטיב המקרה. כדי לאפשר לעורך הדין , לתת ייעוץ משפטי מצוין ולא פחות מכך, כל זאת כדי להעריך את סיכויי הצלחה או סיכויי הפסד ואז להגיע להסדר טיעון טוב.

על עורך דין פלילי או הסנגור מוטלת האחריות לבחון כל עובדה בתיק, כאשר היא תיבדק בנפרד מנותקת מהראיות ושילובם של כל העובדות האם יכולות לבסס הרשעה או לא יכולות לבסס הרשעה במסגרת התיק בטרם דיון שמיעת הראיות.

יש הגנות בחוק לטובת הנאשם  כשבעזרתם יכול “לצאת” בזיכוי מהתיק הפלילי?

בפגישה ובמסגרת ניתוח הראיות בתיק עובר עו”ד על ההגנות המצויות בסעי’ 34 לחוק העונשין, ובודק אותם אל מול הראיות – ודא שאתה מרגיש נוח עם עורך הדין, דרך טובה לעשות זאת על ידי סידור פגישה ולא באמצעות הטלפון, שים לב שאם אתה מואשם בפשע, או בעוון ואף בחטא, עדיף להתייעץ עם  עורך דין מוכשר. 

בחירת סנגור פלילי אינה עניין של מה בכך ולכן, משרדינו נותן ייעוץ ושירות אישי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע (שהרי אין לדעת מתי תגיע המשטרה לבצע מעצר) גם בשעות הקטנות של הלילה – אל תהסס להתקשר ולהתייעץ ייעוץ ראשוני ללא עלות 0524-42-42-21 עו”ד חיים אליה. 

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

    //