עורך דין תעבורה באשקלון

עודכן לאחרונה ב מאי 28, 2024 ע"י חיים אליה

עורך דין תעבורה באשקלון – נהג הנוסע ברמזור אדום, נהג אשר חוצה קו הפרדה רציף, נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת ועוד, כל אלה הינן עבירות תעבורה. מטרת האכיפה של משטרת התנועה בישראל, הינה לאסור על התנהגות מסוימת בכביש כגון אלה.

עורכי דין תעבורה באשקלון - חיים אליה
עו"ד אליה חיים

וזאת, על מנת לשמור על בטיחותם של הנהגים והולכי הרגל. לכל עבירת תנועה קיים עונש אשר נקבע בהתאם לחומרתה. אם באמצעות קנס כספי, נקודות תעבורה, שלילת רישיון הנהיגה ואפילו עד למאסר בפועל. היות וישנן עבירות שנגרמו מתוך רשלנות בנהיגה שגבו חיי אדם כדוגמת:

תאונות דרכים הכוללות גרימת מוות ברשלנות במקרה הטוב או פגע וברח במקרה הרע. במידה ומצאתם את עצמכם מוזמנים לשימוע ב-בית המשפט לתעבורה באשקלון ( שדרות בן גוריון 19 אשקלון ) או בכל אחד מ-בתי המשפט, היות ועברתם עבירת תעבורה בעיר זו, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה באשקלון, אשר בקיא בדיני תעבורה ויוכל להקל על העונש או לגרום לזיכוי מוחלט. ישנם מקרים אשר בהם עורך הדין לתעבורה, מגיע להסדר טיעון והנהג לא מתייצב לדיון.

עורך דין תעבורה באשקלון על ברירת קנס או הזמנה לדין?

עורכי דין תעבורה באשקלון – ישנו מגוון רב של עבירות תנועה ומקורם בתחום התעבורה כאשר הן בדרגות חומרה שונות. ישנן חלוקות שונות כגון, עבירות תעבורה (כדוגמת דו”ח), כאשר העונש בגינן הינו קנס כספי, עם או ללא נקודות תעבורה וישנן עבירות שדינן הינו הזמנה לדין.

כאשר מדובר על קנס כספי, תוכלו או לשלם את הקנס, או לבחור בבקשה להישפט. במקרה השני, לא נותרת הבחירה ביד הנהג והוא יידרש להגיע לבית המשפט לתעבורה. זהו מקרה שבמידה והעבירה התבצעה באשקלון, על הנהג להסתייע בשירותיו של עורך דין לתעבורה באשקלון.
 
כמו כן יש להדגיש, כי העונש אשר ישקול להטיל בית המשפט לתעבורה על נהג אשר הורשע בעבירת תעבורה, ביהמ”ש ישקול לגבי חומרת העבירה התחבורתית, אם לנהג עבר תעבורתי קודם, גילו של הנהג וכדומה.
 
במידה ומדובר על עבירה תעבורתית חמורה, אשר יש בה מהדין הפלילי כגון נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, גרימה למוות של אדם כתוצאה מתאונת דרכים, העונש יכול להגיע למאסר בפועל לתקופה של כמה שנים. ייצוג משפטי הינו מכריע במקרים של עבירות שיש בהן עונש מאסר בפועל ועוה”ד לתעבורה, יבחן אמצעים לזיכוי הנהג או להפחתה משמעותית בעונשו.

משרד עורכי דין תעבורה באשקלון – מהי פסילה מנהלית ?

עורכי דין תעבורה באשקלון – ישנן עבירות תעבורה, אשר חושפות את הנהגים לסנקציות של פסילה מנהלית. למעשה מדובר בשלילת רישיון הנהיגה ע”י קצין משטרה ( בכפוף לשימוע פני קצין תנועה ) וזאת, עוד בטרם הוגש כתב אישום  נגד הנהג. משך פסילת הרישיון, עשוי להגיע לתקופה שבין 30-60 או עד 90 יום וזאת, בהתאם לעבירה שביצע הנהג. המשטרה חייבת לערוך לנהג שימוע בטרם קצין המשטרה, יחליט על שלילת רישיון הנהיגה של הנהג.

בסעיף 47{א} קצין משטרה הוא זה שרשאי לפסול מנהלית את רישיונו של נהג אשר ביצע עבירת תנועה. בסעיף 47{ב} יצוין כי פסילה זו תתבצע, במידה ולשוטר היה יסוד סביר, כאשר הנהג עבר עבירת תנועה חמורה מול עיניו. והעבירה תעבורתית זו, הינה בין העבירות אשר מפורטות בתוספת הרביעית או בגין עבירה שהנהג עבר עליה, כגון נזק רכוש, נזק גופני או גרימת מוות, כתוצאה מתאונת דרכים.

יש לציין, כי אם העבירה בוצעה בעיר אשקלון ומשטרת אשקלון הזמינה את הנהג לשימוע, על הנהג להגיע לשימוע יחד עם עורך דין תעבורה באשקלון בתחנת משטרה אשקלון יחידת בוחנים. היות ולעורך הדין לתעבורה יש את הניסיון והקשרים המתאימים לסייע.  יש לציין, כי אם מדובר על תאונת דרכים קטלנית, המשטרה תהיה חייבת לפסול את רישיון הנהיגה של הנהג.

ולכן, במקרה זה, הליך שימוע לא יתקיים. אלא אפשר יהיה להחזיר את הרישיון כבר במהלך ימי הפסילה בהתערבות של בית המשפט ראה החרמת רכב ל30 מחיר שחרור | שחרור רכב ממגרש משטרתי.

אם גם אתם זקוקים לייצוג של עורך דין באשקלון, מומלץ למצוא עורך דין. דיני תעבורה, אשר בקיא בדיני תעבורה, כזה שכבר ייצג נהגים רבים בעיר אשקלון אחד מעורכי הדין המקצועיים ב-דיני תעבורה ובסדר הדין הפלילי, הינו עו”ד חיים אליה, בעל תואר שני במשפטים והיה אף לתובע תעבורה.

כמו כן, בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים. עוה”ד אליה, מתמחה במגוון עבירות תעבורה וכאלה שיש בהן אף רישום פלילי, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בפסילת רישיון, נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת סמים ועוד.

יש לציין, כי אם העבירה בוצעה בעיר אשקלון ומשטרת אשקלון הזמינה את הנהג לשימוע, על הנהג להגיע לשימוע יחד עם עורך דין לתעבורה אשקלון בתחנת משטרה אשקלון יחידת בוחנים. היות ולעורך הדין לתעבורה יש את הניסיון והקשרים המתאימים לסייע.  יש לציין, כי אם מדובר על תאונת דרכים קטלנית, המשטרה תהיה חייבת לפסול את רישיון הנהיגה של הנהג.

ולכן, במקרה זה, הליך שימוע לא יתקיים. אלא אפשר יהיה להחזיר את הרישיון כבר במהלך ימי הפסילה בהתערבות של בית המשפט ראה החרמת רכב ל30 מחיר שחרור | שחרור רכב ממגרש משטרתי.

אם גם אתם זקוקים לייצוג של עורך דין באשקלון, מומלץ למצוא עורך דין. דיני תעבורה, אשר בקיא בדיני תעבורה, כזה שכבר ייצג נהגים רבים בעיר אשקלון אחד מעורכי הדין המקצועיים ב-דיני תעבורה ובסדר הדין הפלילי,  הינו עו”ד חיים אליה, בעל תואר שני במשפטים והיה אף לתובע תעבורה.

כמו כן, באם קיבלתם זימון ל- משפט תעבורה באשקלון, עוד דיני תעבורה ובוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים. עוה”ד אליה, מתמחה במגוון עבירות תעבורה וכאלה שיש בהן אף רישום פלילי, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בפסילת רישיון, נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת סמים ועוד.

משרד עורך דין תעבורה באשקלון עורך דין חיים אליה ושות'. 

חיים אליה עורך דין תעבורה אשקלון מנהל ובעלים של משרד עו"ד – מקבל לקוחות סמוך לבית משפט באשקלון, כמו גם, מטפל בין היתר בדוחות מהירות גם מצלמת א- 3, הנקראות מצלמות עמוד או מצלמות כתומות, כאשר עד היום אין בהירות ברורה לגבי כשירותם ליתן דוחות, נכון להיום דוחות אשר נבעו ממצלמת א 3 לא מוגשות בידי המאשימה. אולם, לכל כלל יש גם יוצא מן הכלל ואין באמור משום המלצה להתעלם מדוחות א 3, אלא יש לפעול במסגרת ה- 30 ימים לביטול או במסגרת ה – 90 ימים להגיש ערעור. יש אפשרות להגיש גם אחרי 90 ימים וזה נקרא הארכת מועד להישפט.  

עורך דין תעבורה אשקלון האם חייבים להישפט ?

לא, בישראל אין חובה להישפט על כל דו"ח. אך, מכוח החוק יש אפשרות להישפט על כל דוח. כך למשל, דוח של ברירת משפט הווה אומר קנס, של 250 ש”ח נניח דוח על מהירות, ללא ניקוד. אפשר גם להגיש בקשה להישפט ערעור על דוח משטרה או כשמדובר על זימון לדין נניח כמו עבירה של נהיגה בפסילה נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סירוב להיבדק בינשוף אך במקרה זה אם בית המשפט יתרשם שהוא מנהל הליך סתמי עלול בית המשפט ליתן גם קנס ואף פסילה בפועל זאת מאחר והמבקש לא הגיע עם טיעונים סוּבְּסְטַנְטִיבִים הכוונה עם טיעונים משפטיים טובים, בדגש על משפטיים ולא כי אחר נהג או אני לא יודע מי נהג וכו’. שכן, הנהג לא חסך זמן שיפוטי יקר ולא שילם את הדוח במיוחד גם אין בדוח זה נקודות.

ולכן, יש החמרה יתירה בעבירות שאין להם טיעונים ממשים וחזקים. דוגמא נוספת כאשר מדובר בדוח טלפון על פניו מדובר בדוח עם נקודות כיום המאשימה וגם בתי המשפט מבקשים גם פסילת רישיון נהיגה של חודש קנס ופסילה על תנאי למי שמנהל את התיק או למי שמגיש בקשה להישפט ללא כל טיעון המראה על כשלים בראיות או כל טיעון אחר – בעניין זה ראה איך לבטל קנס/דוח על טלפון נייד בזמן נהיגה עורך דין תעבורה באשקלון

צוות המשרד

צוות המשרד עוד תעבורה באשקלון השיג הסדרים מקלים וזכה במשפטים רבים. צוות המשרד, מעניק יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות. תוכלו להיכנס לאתר של משרד עו”ד חיים אליה ולראות ביקורות של לקוחות מרוצים, לכל שאלה או הבהרה אנו כאן צור לנייד 0524424221  עורך דין חיים אליה או 077-530-9587 ריקי מנהלת, משרד פגישת ייעוץ ללא עלות.

 

ראה מה אחרים חיפשו

 • אודות המשרד

  עודכן לאחרונה ב נובמבר 1, 2023 ע"י חיים אליה אודות משרד עורכי דין חיים אליה ושות' צוות המשרד – עו"ד ובוחן תאונות דרכים – חיים אליה מנהל ובעלים. עו"ד גלעד משאט. עו"ד בדי עומן. עו"ד שרית זימון. שוטר לשעבר ובוחן מר בוריס צרנובלסקי. מתמחה הדר בן שמעון. מזכירה חנה אנט מלכה. עו”ד אליה סיים תואר ראשון…

  קרא עוד

 • איך לבטל קנס/דוח על טלפון (שימוש בטלפון בזמן נהיגה) נייד בזמן נהיגה המדריך המלא.

  עודכן לאחרונה ב מאי 30, 2024 ע"י חיים אליה קנס על טלפון בנהיגה 2024 – כל המידע בעניין דוח משטרה על טלפון כולל איך לבטל, (ביטול דוח החזקת טלפון) בעמוד זה אפרט כיצד ניתן לבטל דוח על טלפון / שימוש בפלאפון נייד בזמן נהיגה שימוש. כמו גם אפרט לגבי שימוש בטלפון ברמזור, קנס על דיבור…

  קרא עוד

 • איך מבטלים דוח על חגורה

  עודכן לאחרונה ב דצמבר 1, 2023 ע"י חיים אליה אי חגירת חגורת בטיחות מאחור ? איך לבטל דוח על חגורה מאחור/ה קנס על חגורה? – כל זאת ועוד בעמוד הזה. חגורת בטיחות מהווה התקן, אשר מעגן בחוק במטרה לאבטח את הנוסע למושבי הרכב ובאופן זה, מונעים ומפחיתים נזקי גוף השונים בזמן עצירת פתע לאחר מהירות מופרזת או…

  קרא עוד

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


  צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

  //