עורך דין תעבורה בראשון לציון

עודכן לאחרונה ב ספטמבר 17, 2021 ע"י חיים אליה

ישנן סיבות שונות, כאשר נצטרך להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה בראשון לציון. הסיבה הראשונה, הינה קבלת דו”ח תנועה אשר מתייחס לקנס ואיום בדבר ניקוד רישיון נהיגה, הנצבר במשרד הרישוי/ משרד התחבורה עפ”י שיטת הניקוד החדשה או באם ישנה סכנה של תנאי מעבירת תעבורה קודמת. הפחד של כל נהג הוא שיגיע למצב שבו ייפסל רישיון הנהיגה הנמצא ברשותו.

כאשר נהגים רבים מאמינים בחפותם, עליהם לחפש עורכי דין לתעבורה בראשון לציון, במידה והוזמנתם לדיון בביהמ”ש לתעבורה בראשון לציון. ראשית, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין לדיני תעבורה בראשון לציון, היות והוא מייצג נהגים שהוזמנו לדיונים בבית המשפט לתעבורה בראשון לציון (יודגש כי  בית משפט לתעבורה במחוז מרכז שכן כל הדיונים עברו לבית משפט בפתח תקוה). וכן, עוה”ד מכיר את השופטים והוא בעל קשרים וכישורים העשויים להשפיע לטוב לגבי זיכוי נהגים מאשמה או הפחתה בעונשם.

עורך דין תעבורה בראשון לציון עם המלצות חיים אליה

הסיבה לבחירת עורך דין לתעבורה בראשון לציון

ממש כשם שאדם הסובל מבעיה בכליות, לא יחפש רופא אורתופד, כך גם נהג שהורשע בעבירת תעבורה לא יחפש עו”ד לדיני עבודה. אם כי יחפש עורך דין תעבורה בראשון לציון, אשר מתמחה בתחום זה ואף מנהל דיונים רבים בביהמ”ש לתעבורה באזור ראשון לציון. כל עורך דין לתעבורה בראשון לציון, יודע כי לביהמ”ש לתעבורה, קיימת סמכות ענישה רחבה, אשר כוללת ענישה כגון:

מאסר בפועל, מאסר על תנאי, פסילת רישיון על תנאי של”צ ועבודות שירות וכן קנסות כספיים גבוהים. המטרה הינה למעשה, להוביל את הנאשם לזיכוי או הפחתה בעונש. יש לדעת, כי עורך דין לדיני תעבורה ראשון לציון, מתמצא ברזי דיני התעבורה, החוק והפסיקה, מה שיהיה הגורם המשמעותי להצלחה בביהמ”ש. 

יש לקחת בחשבון כי רק עו”ד אשר חי ונושם את תחום התעבורה יכול להצליח במשפט, כאשר הוא מייצג את לקוחותיו ביד רמה, על בסיס הניסיון והוותק בדיני תעבורה ובסדר הדין הפלילי – תעבורתי. ישנם מקרים מורכבים יותר, כמו למשל תאונת “פגע וברח” או האשמות בגין נהיגה בשכרות, וכן עבירות תנועה אחרות.

אחת מן העבירות הנפוצות והחמורות הינה נהיגה ללא רישיון.  כאשר עבירה זו אינה תעבורתית בלבד, כי אם עבירה פלילית. זו הסיבה כי בעבירות שיש בהן האשמה פלילית, יש לשכור את שירותיו של עורך דין דיני תעבורה בראשון לציון שמתמחה גם בעבירות פליליות בתחום התעבורה.

יש צורך בייעוץ וייצוג של עורך הדין, כך שניתן יהיה להכין את הנאשם למשפט, אך לא לפני שעורך הדין קרא והתעמק בתיק. ומעבר לכך יש לקחת בחשבון בעבירות מעין אלו כי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים יזמין את הנאשם לבדיקה גופנית ונפשית.

עורך דין תעבורה בראשון לציון על דו”ח תנועה שלא שולם – מה עושים ?

במידה וקיבלתם דו”ח תנועה ולא שילמתם, יש לדעת, כי המרכז לגביית קנסות, פועל מתוקף החוק ובאמצעות המרכז לגביית קנסות, נגבים חובות עבור אוצר המדינה.

קנסות אלה, כוללים קנסות משטרה, קנסות של ביהמ”ש לתעבורה. וכן, אגרות משפט שלא שולמו במועדם. כדאי לא להמתין להליך של הוצאה לפועל, כי אם לשלם את הקנסות בזמן. ישנן קנסות שבגינן רכביהם של החייבים יעוקלו וכן רישיון הנהיגה לא יחודש למי שלא שילם את הדוחות, או הקנסות שקיבל.

עורך דין דיני תעבורה בראשון לציון גם בייצוג של הליך פלילי

אם מדובר על הליך פלילי בתחום התעבורה, נניח נהיגה במהירות מופרזת, גרימת תאונה עם הרוגים. עורך דין תעבורה, הבקיא במשפט הפלילי, יהווה בהחלט גורם מכריע להצלחה במשפט. יש לדעת, כי מהרגע שנאשם מקבל כתב אישום,  יש לפנות אל עורך דין לתעבורה שמתמחה רק בתחום זה ולא אל עורך דין דיני עבודה העוסק בכמה תחומים במקביל.

אם מדובר בנהג שביצע עבירת תנועה חמורה, כאשר זו לו הפעם הראשונה, בתי המשפט נוטים להתחשב בעובדה זו. אך כמובן שיש צורך בייצוג של עורך דין תעבורה בראשון לציון, אם מדובר על זימון למשפט בעיר זו.

עורכי דין מנוסים וותיקים בדיני התעבורה, מייצגים  את לקוחותיהם בביהמ”ש לתעבורה בכל רחבי הארץ והם מכירים היטב את ההתנהלות של מערכת בתי המשפט לתעבורה. משרד עורכי דין חיים אליה מטפל בין היתר, במקרים של תאונות דרכים, מהירות מופרזת, פסילה מנהלית, שלילת רישיון.

לכל שאלה או פנייה או הבהרה או התייעצות ניתן ליצור קשר, ייעוץ משפטי ע”י  עורך דין לענייני תעבורה בטלפון 077-530-9587 (רב קווי), מנהלת משרד קרן או במקרים דחופים ניתן להתקשר ישירות לנייד של עורך דין חיים אליה 0524-42-42-21.

עו"ד תעבורה בראשון לציון

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, במהלך ההתמחות התמחה עורך דין אליה במשרד העוסק אף הוא במשפט הפלילי ודיני תעבורה. למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, העוסק בתחום התעבורה ומשפט פלילי הוא כבעליו וכמי שייסד משרד זה. כיום המשרד מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות- אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע