עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ

עודכן לאחרונה ב נובמבר 26, 2022 ע"י חיים אליה

רבים שואלים מיהו עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ ? ברור כי על שאלה זו אין עורך הדין יכול לענות. שכן, “אין הנחתום מעיד על עיסתו”. אך, הצעתי תהיינה להתחיל בחיפוש בגוגל או באמצעי מדיה אחרים בחיפוש אחר עורך דין הכי טוב או מומלץ.  חיפוש זה אשר בוחן בראש ובראשונה את ההמלצות על אותו העו”ד, העוסק בתחום תעבורה או על משרד עורכי דין תעבורה המתמחים בתחום זה.

עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ עורך דין תחיים אליה 158 ביקורות בגוגל

מדוע חשוב לחפש עורך דין תעבורה עם המלצות ?

עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ תואר זה מקביל לתואר עורך דין תעבורה עם המלצות. ולכן, לפני שאסביר את חשיבותו ונחיצותו של עורך דין תעבורה עם המלצות, או עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ, חשוב להבין כי מי שמכתיר את משרד עורכי דין תעבורה ל-הכי טובים או עו”ד לתעבורה הכי טוב בתחום דיני תעבורה, הם בעצם לקוחות המשרד.

ובמקרה זה לעו”ד חיים אליה – יותר ממאה ושישים ביקורות (160) מלקוחות המשרד אשר אלה יצאו מרוצים מאד (בדירוג של חמישה כוכבים) ביחס להצלחותיו של עו”ד או של צוות המשרד לעורכי דין הם אלו שהכתירו את ה-עורך דין הכי טוב בארץ או כ-עו”ד תעבורה מומלץ או כ-עורכי דין תעבורה הכי טובים ולא בכדי!.

עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ  – עד כה דיברנו עלינו, עתה אסביר מעט בתחום דיני התעבורה ואף אציג מספר רב של פסקי דין המצביעים על הצלחות המשרד.

על פי החוק היבש – פקודת התעבורה, תקנות התעבורה, וכיוצא באלה, בהם אדם או אזרח יכול להיות מואשם בעבירה של גרם מוות ברשלנות. דהיינו, תאונת דרכים ונטישת המקום (פגע וברח בלי להשאיר פרטים)  או עבירות אחירות חמורות לא פחות כמו: נהיגה בשכרות, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת (דוח על מהירות –  ראה איך לבטל דוח מהירות מופרזת ), נהיגה ללא רישיון נהיגה או נהיגה בפסילה – כל הללו בחזקת עבירות חמורות בפקודה התעבורה ובסופם מוגש כתב אישום (נקרא גם דו”ח שימו לב למעלה בצד ימין של הדו"ח).

אולם, הציבור נוטה לזלזל בהם. ולכן, בתי המשפט לתעבורה מציבים כבר בתחילת הענישה רף של פסילה ואף עבודות שירות וצפונה מכך. על כן, כדי לצמצם רף ענישה ולהורידו כבר בהתחלה מה שבוודאי ניתן לעשות, ייעשה כבר במסגרת חקירת בוחן. ולכן, כדאי מאוד לקחת המלצות מעורך דין תעבורה מה לומר ואיפה לשתוק בחקירה.

כמו כן, בהנחה ומדובר בעבירה של גרם מוות ברשלנות ובריחה ( פגע וברח בדוגמה לעיל ) ראוי להסגיר עצמך בתחנת המשטרה ככל וברחת. ובאופן מיידי – קח ייעוץ לא פחות ממצוין שכן מדובר בעבירה חמורה ביותר. במסגרת הייעוץ וטרם החקירה עורך דין תעבורה ינחה מה לומר ואיפה לשתוק !

מדוע יש חשיבות לחיפוש עורך דין תעבורה מומלץ ?

יש חשיבות בחיפוש עורך דין תעבורה טוב יותר, ברגע שאתה מבחין כי העורך דין תעבורה הנוכחי לא מספק את מה שאתה צריך, חשוב שיהיה לך עורך דין בעל ניסיון בדיני תעבורה שיבחן את התיק באופן מקצועי וינסה להגיע לתוצאה הכי טובה עבורך.

עו”ד תעבורה מקצועי ומנוסה לא יעיד על כך שהוא הכי טוב בארץ שכן, אין הנחתום מעיד על עיסתו. ולכן, ראוי לבחור עורך דין תעבורה עפ”י המלצות מלקוחות, עיון באתר למציאת פסקי דין, חיפוש ביקורות בגוגל, מה לקוחות חושבים עליו ועוד. כך, תהיינה בחירה חכמה ע”מ שעו”ד ישיג את התוצאה הטובה ביותר.

עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ איך בוחרים ?

הצעד הראשון – קביעת פגישת ייעוץ במשרד של עורך הדין לתעבורה
הצעד הראשון שעליכם לבצע, הוא לקבוע פגישה עם עורך דין לתעבורה מומלץ במשרדו. כבר בשיחה עימו, תוכלו להבין אם הוא מקצועי, לפי השאלות שהוא ישאל אתכם. גם הכימיה חשובה.

וכן, הזמינות של עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ. עוד פרט חשוב שיש לציין בנוסף, שאם עוה"ד לתעבורה ייתן לכם את מספר הטלפון הנייד שלו. וכן, יאמר לכם שהוא זמין 24/7, זה רק יוכיח, כי מדובר בעורך דין מקצועי שיהיה זמין עבורכם בשעת חירום.

תחום דיני התעבורה, הינו תחום מורכב, אשר משתנה מבחינת הפסיקות. עורך דין מקצועי לדיני תעבורה, מתעדכן כל העת בפסיקות חדשות, מתעדכן ונמצא בכל יום בבתי המשפט לתעבורה.

בחירה נכונה של עורך דין תעבורה הטוב ביותר יגרום לרישיון הנהיגה שלכם להישאר בתוקף.

תחום דיני התעבורה, קשור לתחום הדין הפלילי, למשל כאשר מדובר בנהיגה ללא רישיון, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה ברשלנות, תאונות דרכים מסוג "פגע וברח", גרימת מוות בתאונה ועוד.

עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ, כאשר קצין משטרה פסל את רישיון הנהיגה של נהג החשוד בנהיגה בשכרות, עו"ד מקצועי לתעבורה, ימיר את האישום של מרשו בסעיף של תחת השפעת משקאות משכרים, וכך, הוא בעצם ישמור על רישיון נהיגה של מרשו שיישאר בתוקף.

חשוב לציין, כי עורך דין מקצועי לתעבורה, עוסק רק בתחום זה והוא בעל קשרים ענפים בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ ורוב הסיכויים, כי באמצעות עורך דין מקצועי לתעבורה, תוכלו לצאת במשפט, כאשר ידכם על העליונה.

לסיכום – חיפוש אחר עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ או מומלץ מה לבחון?

עורך דין תעבורה מקצועי ובעל וותק רב וכן, ניסיון מוכח, אינו מעיד על עצמו שהוא עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ, היות וההצלחות שלו בתיקים והמלצות מלקוחות מרוצים, הם אלה שיעידו על כך.

גם האתר של עוה"ד לתעבורה שאתם מעוניינים לקבל עליו פרטים, יוכל לתת לכם מידע עדכני, פסקי דין מוזכרים והצלחה בתיקים מורכבים, הם אלה שיתנו לכם את האינדיקציה הנכונה לגבי עוה"ד שאתם שוקלים לשכור את שירותיו.

גם הופעות בתקשורת של עורך דין לתעבורה, יעידו הרבה על מקצועיותו והפופולאריות שלו בתחום התעבורה. עכשיו כאשר הינך יודע מדוע חשוב לפנות לעורך דין תעבורה על כל עבירת תנועה ולהיוועץ בו. שכן, רק עו"ד תעבורה מבין יודע מה לומר להסתיר או לחשוף, במסגרת חקירת בוחן או

במסגרת חקירה משטרתית כלשהיא, חשוב למצוא את הכי טוב בארץ ע”י פרסומים או ע”י קריאת ביקורות מלקוחות. עו”ד חיים אליה הינו עורך דין מיומן ומנוסה, ואף בוחן תנועה בעברו יוצא משטרת ישראל, תחת הצלחותיו גם ביטולי כתבי אישום ותוצאות מקסימליות.

ניסיון רב בניהול תיקי הוכחות וחקירת שוטרים מקרים דחופים נייד 0524-42-42-21. בשעות פעילות המשרד יש ליצור קשר ל- 077-530-9587 סניף מרכז – הרצליה ( רב קווי ) או ישירות למזכירה 0545-765456 ריקי.

קרא ביקורות עלינו.

Screenshot 25 ביקורות
723x1024 1
CamScanner 09 10 2020 16.54.36 scaled 1
ביטול תיק נהיגה בשכרות בפעם השלישית

פרסומים אחרונים

Screenshot 26 1024x633 1
Screenshot 25 1024x462 1
מהירות לא לרוץ לשלם 1024x538 min
Opera Snapshot 2018 05 07 155300 mail.google

ייצוג בעבירות תעבורה רבות –

פסילת רישיון ע”י המרב”ד / מכון הארבע.

נהיגה בשכרות.

קנסות תנועה

עונש על נהיגה בשכרות.

מהירות מופרזת.

נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול.

IMG20170922WA0005v1
0001 scaled wpp1589288411335

מהירות של 174 קמש מסתיימת בפסילה מנהלית, 30 ימים, גם אחרי שהמדינה הגישה בקשה לפסילה עד תום ההליכים.

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

    //