עורך דין תעבורה מכפר שמריהו והסביבה

עודכן לאחרונה ב יולי 2, 2021 ע"י חיים אליה

משרדנו מעניק שירות יחודיי במגוון עבירות תעבורה בניהם עבירות מהרף הקשה כמו: נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בשכרות, נהיגה בפקיעת רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון נהיגה, (כלומר, בלתי מורשה לנהיגה מעולם לא הוציא רישיון), תאונת פגע וברח, תאונה קטלנית ועוד עבירות בדיני התעבורה.

כמו גם משרד עורכי דין חיים אליה, מעניק שירות וייצוג בעבירות מהרף הקל כגון: החזקת טלפון נייד שלא באמצעות דיבורית, עבירות על משקלים ומטענים חריגה מהם, אי מתן זכות קדימה להולך רגל בכניסה לצומת לא פנוי, עבירות של מהירות מופרזת עבירות של עקיפות מסוכנות, הסעת חומרים מסוכנים הסעת נגררים שלא בהתאם לרישיון רכב ועוד עבירות רבות אחרות.

טיפול וייעוץ מול מכון הארבעה או המרב”ד – המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ערר על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ערעור שני על החלטת ועדת ערר בשאלה משפטית לבית המשפט המחוזי.

כך לדוגמא כאשר הוגש כנגד לקוח המשרד, כתב אישום מסוג הזמנה לדין, בהתאם לעבודות המקרה הבא : ברחוב ראשי בכפר שמריהו – רחוב המעפילים פינת דרך השדות, עמדה ניידת שיטור אכיפה ותצפתה על הנהגים.

למרבה המזל, נהג רכב אשר יצא ממחלף המעפילים, בכפר שמריהו, נסע  ברמזור אדום בצומת כך נכתב בדוח.

במקרה זה, שוטר אכיפה הגיש דו”ח מסוג הזמנה לדין ו 10 נקודות אלא שבעת מילוי דוח על ידי השוטר שדה הראייה היה ככזה שלא ניתן לראות אם הרמזור היה אדום או הרמזור היה צהוב. מעבר לעובדה שגם את קו העצירה לא היה ניתן לראות במקום.

עורך דין תעבורה בכפר שמריהו והסביבה

צוות המשרד פעל במטרה לצמצם את הדוח כאשר עבר על חומר ראיות ואף הגיע פיזית לאיזור רישום הדוח, הופתע לגלות כי מהמקום שבו עמד שוטר תנועה,

לא ניתן היה לדעת בבירור אם הלקוח( הנאשם) עבר עבירה כמו גם סימני טשטוש על הכביש נראו כי כאלה שלא ניתן לאבחן בדיוק איך נקבע העצירה לפחות היכן מצוין על הכביש.

התוצאה: קנס בגובה של 250 שקלים ללא נקודות וללא דיונים מיותרים.

אלה מקצת העבירות בהם המשרד מטפל:

IMG20170922WA0005v1 1 193x300 1

משרד עורכי דין בניהולו של עורך דין חיים אליה שנקר 4 קומה 1 בית ג.ר.א.פ הרצליה פיתוח – סניף ראשי.

משרד 077-530-9587, נייד 0524-42-42-21, להתייעצות תתקשר בלי להסס בכל שעה גם בשעות הקטנות של הלילה במקרים דחופים.

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, במהלך ההתמחות התמחה עורך דין אליה במשרד העוסק אף הוא במשפט הפלילי ודיני תעבורה. למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, העוסק בתחום התעבורה ומשפט פלילי הוא כבעליו וכמי שייסד משרד זה. כיום המשרד מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות- אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע