עורך דין תעבורה חדרה

עודכן לאחרונה ב מאי 10, 2024 ע"י חיים אליה

עורך דין תעבורה חדרה? נתפסתם ב- נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול, נהיגה בשכרות, נהגתם ללא רישיון נהיגה תקף, או אי ציות לשוטר, עברתם עבירות תנועה, המשטרה החליטה להגיש כתב אישום וזימנה אתכם לדיון בבית המשפט בעיר חדרה. מחפשים עורך דין תעבורה בחדרה – משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה עם למעלה מ-284 המלצות כולם ב-5 כוכבים !! מעניק שירות וייצוג משפטי לתושבי חדרה.

עורך דין תעבורה חדרה חיים אליה עם 158 המלצות מלקוחות

עורך דין דיני תעבורה בחדרה בין היתר גם לעבירות הבאות :

עורך דין לתעבורה בחדרה והסביבה מטפל בעבירות תעבורה חמורות המסכנות חיים, עורך דין חיים אליה בעל משרד עורכי דין, המונה 7 עורכי דין 2 מזכירות ו 2 מתמחים, כולם עוסקים בתחום התעבורה. בנוסף חיים אליה יוצא משטרת ישראל ושימש כבוחן תנועה, עו"ד חיים אליה סיים תואר שני בהצלחה יתירה. משרדנו נותן שירות בכול הארץ בפרט באיזור מרכז לו יש זיקה תמידית שכן עורכי הדין מופיעים יום יום בבית משפט, במגוון תיקים שונים ובחומרת עבירות תעבורה שונות ואלו הם מקצתם –

מכמונות מהירות בכביש 4 סמוך לעיר חדרה:

עורך דין דיני תעבורה בחדרה – כבישי חדרה – מזה חצי שנה בכניסה לחדרה בכביש 4 השתנו סדרי התנועה, גם הגדרת מכמונת המהירות, אך הנהגים טוענים כי לא קיים תצרור או שילוט, אשר מראה על כניסה לשטח עירוני ובינתיים, דוחות רבים מצטברים.

חדרה נחשבת לעיר אשר מחמירה באכיפת התנועה ובמקרים רבים שלא בצדק. רבים מהנהגים שוכריו את שירותיו של עורך דין תעבורה חדרה, על מנת להוכיח לביהמ”ש לתעבורה בעיר, כי הדוחות שקיבלו, לא היו מוצדקים ומבקשים להחזיר את הניקוד ואף לקבל חזרה את התשלום של הקנס ששילמו.

תאונות דרכים ופסילה מנהלית – עו ד תעבורה בחדרה.

לרוב, שוטר אשר בוצעה עבירת תנועה לנגד עיניו, רשאי ליטול את הרישיון של הנהג ולזמנו תוך שלושה ימים לשימוע בפני קצין משטרה למעבר לדף לחץ כאן

כאשר הנהג, יוכל להשמיע את טיעוניו. ההחלטה של קצין המשטרה, נובעת ממספר שיקולים כאשר שיקולים אלה, נובעים מחומרת העבירה, העבר התעבורתי של הנהג וכן הנסיבות האישיות של הנהג אשר ביצע את עבירת התנועה. יש לציין, כי ככל שעברו של הנהג מכביד יותר, כך ירבו הסיכויים לפסילה מנהלית של רישיון הנהיגה שברשותו.

עורך דין לענייני תעבורה חדרה – מתי תקבלו זימון לביהמ”ש בגין מהירות מופרזת  ?

כאשר נהג נסע בדרך עירונית במהירות של 31 קמ”ש ומעלה מהמותר בחוק, או נהג במהירות של 41 קמ”ש ומעלה בדרך בינעירונית, הוא יזומן לביהמ”ש לתעבורה. כאשר נהג נסע במהירות של 20 קמ”ש מעל המותר בדרך עירונית, הוא יקבל קנס ע”ס של 250 ₪ וקנס ע”ס של 750 ₪ על נסיעה של 21-30 קמ”ש מעל המהירות המותרת בדרך עירונית.

עורך דין לענייני תעבורה בחדרה – בקשה לביהמ”ש לתעבורה לביטול פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה

נהג, אשר רישיון הנהיגה שלו נפסל מנהלית, רשאי יהיה לפנות אל ביהמ”ש לתעבורה בבקשה לביטול הפסילה. כמו כן, מומלץ להגיע עם עורך דין לדיני תעבורה חדרה, על מנת להגביר את סיכויי קבלת הרישיון, היות ורק באמצעות עו”ד תעבורה הבקיא בדיני התעבורה, ניתן יהיה לטעון טענות ולהגיש את הבקשה, היות ו- עורכי הדין המומחים בדיני תעבורה, יוכלו למצוא את הטיעונים המתאימים, על מנת שהנהג יקבל את רישיונו וזאת, לאחר שעיינו בתיק או באשמה.

עורך דין תעבורה חדרה וביהמ”ש לתעבורה בעיר חדרה, לאחר ששוכנע, כי ביטול פסילת רישיון הנהיגה, לא יפגע בביטחון הציבור, יבטל את הפסילה המנהלית ולרוב, לא ייכנס לעובי הקורה לגבי ראיות ואשמה חוץ ממקרים חריגים.

עורך דין תעבורה חדרה הנמדד עפ”י לקוחותיו.

אם אתם תושבי חדרה או העבירה בוצעה בעיר חדרה והסביבה וחוששים לאבד את רישיון הנהיגה, מומלץ לפנות אל עורך דין תעבורה חדרה, על מנת שתוכלו להחזיר את רישיונכם שעות פעילות כתובת המשרד דירוג ועוד בטלפון הבא שמצורף לעמוד.

דירוג ממוצע בגוגל רשתות חברתיות 5 כוכבים ללא ביקורות אחת שלילית.

כתובת המשרד דירוג ממוצע בגוגל של חמישה כוכבים, ללא ביקורת אחת שלילית. שימו לב כי בכל דירוג בגוגל ורשתות חברתיות עומד על 5 כוכבים ללא ביקורת שלילית אחת.

משרדנו נותן ייעוץ משפטי בעבירות מהתחום הפלילי והתעבורה לכל שאלה או התייעצות ראשונית ללא עלות אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 077530-9587 או מקרים דחופים לנייד 0524424221.

מפת העיר חדרה למטה וקישור ל-בית משפט בחדרה.

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

    //