המלצות עלינו

עודכן לאחרונה ב אוקטובר 27, 2021 ע"י חיים אליה

(שימו לב למעלה מ- 170 ביקורות שכולן הסתיימו בחמישה כוכבים)

עומרי עמירה
עומרי עמירה
09:10 08 Jan 23
ללא ספק העורך דין הכי טוב במדינהמעבר לשירות וליחס האישי בכל שעה ביוםהוא הכי מקצועי שיש ביטל לי דוח ונקודות במחיר טוב יותר משל כל המתחרים !!
רפי ביטון
רפי ביטון
18:27 05 Jan 23
עו"ד חיים אליה עו"ד בחסד עליון טיפל לי בשני דוחות הביא אותם למצב של ביטול והחזיר לי רישיון נהיגה שנשלל ממני שירות כיד המלך ממליץ מאוד אלופיםםםתודה רפי ביטון
lee john
lee john
11:50 05 Dec 22
קודם כל תודה רבה רבה 🙏,הגעתי אליו דרך המלצות באינטרנט , הגעתי לפגישה עם דאגות על קנסות ונקודותחיים הרגיע אותי והסביר לי הכל , וליווה אותי מהרגע הראשון בכל ההליך בסבלנות רבה.אם לא הייתי מגיעה אליו , בטח הייתי היום ללא רישיון נהיגהממליצה מאוד לא תתחרטו ..סופר מקצועי והתוצאות הכי טובות, שוב תודה
Sagi Z
Sagi Z
21:34 01 Dec 22
זה אמיתי. חיים זה משהו. לא זוכר שלא קיבלתי ממנו מענה מידי לכל שאלה. תמיד זמין. תמיד עוזר. ובסוף הוציא אותי מהברוך . ממש מקצוען. חברי. אין הרבה עו"ד כמו חיים. מצאתי אותי דרך אינטרנט. פשוט מזל
omer brod
omer brod
08:31 23 Nov 22
מהרגע הראשון שפניתי לעו"ד חיים אליההרגשתי שקודם כל הגעתי לבנאדם ואח"כ לעו"ד מקצוען, ממלוח וחד.הבנתי מהר מאוד שזה העו"ד שאני רוצה איתי.חיים ייצג אותי במאבק משפטי ונלחם עבורי כמו גלדיאטור גם שהיה נראה שאין סיכוי, ולבסוך ראינו שזה גם השתלם.לא לחשוב פעמיים - אתם רוצים את עו"ד חיים אליה בצד שלכם.
lee john
lee john
14:47 21 Nov 22
קודם כל תודה רבה רבה 🙏,הגעתי אליו דרך המלצות באינטרנט , הגעתי לפגישה עם דאגות על קנסות ונקודותחיים הרגיע אותי והסביר לי הכל , וליווה אותי מהרגע הראשון בכל ההליך בסבלנות רבה.אם לא הייתי מגיעה אליו , בטח הייתי היום ללא רישיון נהיגהממליצה מאוד לא תתחרטו ..סופר מקצועי והתוצאות הכי טובות, שוב תודה אגנסה
הדס ביטן
הדס ביטן
12:17 29 Sep 22
קיבלתי יעוץ טלפוני מעו"ד חיים פשוט אין מילים להביע את תודתי על ההסבר וההדרכה המקצועית, והאדיבה תודה
חיים המקסים עורך דין משכמו ומעלה, מרגיע, חכם, בעל ידע .נתן לי המון אינפורמציה ותחושה שיש על מי לסמוך. . מלווה בוואטספ ועוזר בכל שאלה. מחיר הגון מאוד והשקעה רבה.הגיע במיוחד בשבילנו למשרד בערב ביום חופש שלו.!.
פשוט עו״ד מבריק עשה עבודה מצוינת ממליץ בחום .תודה רבה על השרות והמקצועיות .עו״ד מעולה ובנוסף אדם מקסים
רביד דהרי
רביד דהרי
11:07 22 Jul 22
משרד עורכי דין מספר 1שכמובן לעומק בראש עורך דין חיים אליהטיפול מקצועי עד הפרט האחרוןאמין ויישרתודה רבה
efrat levi
efrat levi
15:36 19 Jul 22
עורך דין כל כך מסור וזמין לכל שאלה ועונה על הכול בסבלנות, הגעתי אליו דרך המלצות שלו באינטרנט ואין ספק שזו הבחירה הנכונה ביררתי אצל מלא עורכי דין גם יותר יקרים ולא מבטיחים להוריד נקודות,תפסו את בעלי על מהירות של 150 במקום 90,והוא נהג חדש שעדין לא עבר השנתיים ,נפגשנו עם חיים הערוך דיןוהוא הרגיע אותנו, ולווה אותנו, במשפט הוציא את בעלי ללא נקודות כלל וללא שלילה לכמה חודשים, ורק קנס כספי של 750שח,ממליצה ממש ממש לא תתחרטו
Yuval Zuker
Yuval Zuker
18:31 14 Jul 22
חיים עורך דין מעולה ומקצועי שממש הציל אותי וליווה אותי מהרגע הראשון בכל ההליך בסבלנות רבה. חיים הוא עורך דין סופר מקצועי ונלחם כמו אריה כדי להשיג את התוצאות הכי טובות בתיק לא משנה מה.מומלץ מומלץ מומלץ בלי שום ספק.
עינת כהן
עינת כהן
09:30 03 Jul 22
עו״ד חיים אליה מספר 1 בתחום! עושה את עבודתו נאמנה ומייצג את הלקוח הכי טוב שאפשר!מחיר הוגן ושרות מעל למצופה.ממליצים בחום.. משפחת כהן
oryan kleper
oryan kleper
19:42 23 Jun 22
עורך דין ברמה הכי גבוהה שתפגשו, נותן את הלב והנשמה, נלחם למען הלקוחות, מקצועי וזמין לכל מענה מצד הלקוח. אני שמחה שפגשתי אותך!
עידו סבג
עידו סבג
08:05 22 Jun 22
בשעת צרה עו"ד אליה היה שם בשבילנו עם ייעוץ מקצועי וטיפול מסור.ממליץ בחום מחוויה אישית מוצלחת!
oryan kleper
oryan kleper
20:40 21 Jun 22
עורך דין ברמה הכי גבוהה שתפגשו, נותן את הלב והנשמה, נלחם למען הלקוחות, מקצועי וזמין לכל מענה מצד הלקוח. אני שמחה שפגשתי אותך!
Lee Roth
Lee Roth
20:16 21 Jun 22
אני רוצה לציין שעורך דין חיים אליה שירותי, סבלני ומקצוען אמיתי ממליץ בחום.
דרור בורר
דרור בורר
08:43 19 Jun 22
חיים טיפל בי בצורה מקצועית והשיג תוצאות מרשימות עבורי.אני ממליץ בחום על חיים
עורך דין מצויין!!מעדכן בהכל ומייעץ בצורה הכי כנה ושמעוני עבור הלקוחממליצה מאוד!!
Tamar Shteingart
Tamar Shteingart
07:19 08 May 22
ממליצה על עורך דין חיים אליה. טיפול מקצועי ביותר בכל הקשור לתעבורה.
שירות מעל המצופה , ביטל לי את הדוח במסירות וחסך לי הרבה עוגמת נפש, מומלץ בחום !!
Yotam Eisenberg
Yotam Eisenberg
10:37 28 Mar 22
טיפול ענייני ומקצועי במחיר הוגן מאוד (בדקתי עורכי דין אחרים לפניו) - עודכנתי לאורך כל התהליך והתוצאה: בדיוק מה שקיוויתי!
Leon Gordon
Leon Gordon
12:05 25 Feb 22
עורך דין מקצועי עם שירות אישי וליווי צמוד לאורך כול התיק , על נהיגה בשכרות הוציא אותי ללא נקודות ,שלילה וסגר את התיק בזמן קצר , ממליץ בחום עורך דין אלוף.
אדיר חתן
אדיר חתן
21:35 20 Feb 22
הגעתי עם דוח של טלפון, 8 נקודות ו1000 שקל. חיים ייצג אותי בתיק בצורה הכי מקצועית שיש. פסק דין 400 שקל 0 נקודות :)אין עליך חיים!
Zoya Kostin
Zoya Kostin
22:02 18 Feb 22
ברצוני להודות לחיים, הוריי השתמשו בשירותך, ונשארו מרוצים מתפקודך המקצועי והאמין וביקשו לציין שחיים בחור ישר והגון. תודה רבה מקרב לב.
קודם כל בן אדם זהב. מדבר ישר ולעיניין ועוד משהו שלי באופן אישי עשה טוב זה שנוצר מין קשר חברי כזה העניק ביטחון עצום והיה שם גם בשעות הקטנות עזר לי מאוד ופתר לי את הבעיה שלשמה ניגשתי ועזר גם מעבר לזה בשאר הדברים הקשורים לתיק מה אני יגיד ....בן אדם עשר ועבודה מדהימה ממליץ בחום תודה רבה לך על הכל!!
הגעתי לחיים דרך האינטרנט ובגלל שבני, נהג חדש, עבר עברה וידעתי שהחוק מחמיר עם נהגים חדשים.חיים קיבל אותנו מיידית, הרגיע איתנו והתחיל לטפל בתיק.מה שמיוחד בחיים זה הזמינות המיידית והביטחון שהוא נותן שאתה לא לבד בתהליך הזה.חיים הוא באמת אדם מקסים והכי חשוב, מקצועי.בני ואני מודים לך, חיים!
Yossi Mor
Yossi Mor
14:06 19 Dec 21
ברצוני להמליץ מאוד על עו"ד חיים אליה, אליו נחשפתי דרך התגובות באינטרנט.תמיד זמין , עונה לעניין ומרגיע מאוד. והכי חשוב, הטיפול בתיק היה מקצועי ולשביעות רצוני. יישר כוח חיים.
Udi Bahar
Udi Bahar
09:40 09 Dec 21
התעזרתי בעו״ד אלייה כבר כמה פעמים, בן אדם מדהים, רגוע, איש שיחה, נחמד ואנושי. ממליץ בחום!
Erez Zur
Erez Zur
12:10 07 Dec 21
חיים אליה עורך דין מקצועי ביותר , עזר לי בתיק שכרות,הרגיע והסביר כל מה שהייתי צריך לדעת, והביא לתוצאות שלא יכולתי לעלות על הדעת ! מקצועי ביותר , אנושי , ממליץ בחום.
Israel B.
Israel B.
14:21 06 Dec 21
מומלץ!! התקשרתי לגבי ייעוץ בנושא תעבורתי,עו״ד חיים אליה נתן לי ייעוץ מקצועי, אדיב, סובלני ובעיקר כנה!תודה רבה לך!
Gaby Ginzburg
Gaby Ginzburg
10:02 04 Dec 21
נזדקקתי לעזרתו המקצועית בגלל איזו שטות בבוקר שישי אחד, וכשהייתי בטוח שלא אמצע מענה דחוף לפנייתי, היה זמין לפגישה.הגעתי למשרדו, הוא מיד הרגיעני, תשאל את פרטי האירוע ביסודיות ודקדקניות, הבטיח לטפל בכך במהירות, הקשבתי בדיוק להוראותיו, ואכן בהגיעה העת הוא טיפל בעניין. לכל אורך הדרך היה פה לשאלות, פניות, עם רצון לעזור, זמינות ברמה גבוהה והיה פשוט כיף לעבוד איתו ולהיעזר בו. תודה רבה רבה!!
mikel shanani
mikel shanani
08:50 01 Dec 21
עו"ד על רמה, הרגיע והסביר כל מה שהייתי צריך לדעת, והביא תוצאות יותר טובות משהעזתי לקוות
מתי מימון
מתי מימון
04:52 01 Dec 21
פניתי לחיים ובלי שיכיר אותי נתן לי מענה מהירחיים תודה רבה על מענה מהיר על מקצועיות והכי הכי אנושיות בברכה מתי
andrey krudu
andrey krudu
11:04 05 Oct 21
הגעתי לחיים בעקבות דו"ח מהירות. קיבלתי מענה מקצועי,אדיב עד תום התהליך שנגמר ללא נקודות וללא קנס.
מה אספר לכם על ע"ד חיים אחד האנשים המקסימים שהכרתי אני מודה לבורא עולם שהכיר לי את האדם הזה מקצועי ברמות אדיב מענה לכל דבר שבקשתי מודיע לכם שיש על מי לסמוך ממליץ בחום תודה חיליק שכחתי דבר מלאך שומר עלי זה חיים
מה אספר לכם על ע"ד חיים אחד האנשים המקסימים שהכרתי אני מודה לבורא עולם שהכיר לי את האדם הזה מקצועי ברמות אדיב מענה לכל דבר שבקשתי מודיע לכם שיש על מי לסמוך ממליץ בחום תודה חיליק
עדן סבאג
עדן סבאג
11:44 22 Sep 21
הגעתי לחיים במקרה, דרך תגובות באינטרנט, וכנראה שדברים לא קורים סתם..הייתי חייבת עורך דין דחוף לייצג את אבא שלי בעקבות תאונה שעבר,בעקבות התאונה רצו לשלול לאבא את הרישיון...ברגע שהתקשרתי הוא עזב את הכל והגיע לייצג את אבא מול השוטר,אנחנו גרים מהדרום, פה הבנתי כמה מקצועי חיים,הוא הנחה והרגיע אותו, הוחלט שהרישיון ישאר אצל אבא עד המשפט,המשפט הגיע והוא הצליח להוציא את אבא ללא שלילת רישיון!!!בהזדמנות זו אני רוצה להודות על היחס והתמיכה לאורך כל הדרך..אין ספק שזאת הבחירה הטובה שיכולתי לעשות..
נטלי אלגרסי
נטלי אלגרסי
09:38 14 Sep 21
אני רוצה לשתף שעורך דין חיים אליה ענה לי ל3 שיחות טלפון בטווח של 3 שעות, הוא לא מכיר אותי ,הייתי צריכה ייעוץ ראשוני, הייתי בהיסטריה בלחץ לא נורמלי, גם נתן לי תשובות מבוססות ידע והיה נחמד ואדיב ללא כל אינטרסבחור מקסים שאוהב לעזור ועושה זאת במקצועיות.קיבלתי ממנו שרות מעולה אני ממליצה עליו מאוד!!!!!!
rafael izraelov
rafael izraelov
07:22 14 Sep 21
עורך דין חיים אליה הוא מקצועי ואמין שירות מהיר ומענה לכל השאלות שמח שבחרתי בו, ממליץ בחום!!!👑
שון מור
שון מור
01:19 10 Sep 21
אני רוצה להגיד וגם להמליץ אחלה אורך דין אליה שווה כול אגורה רפי מור
haim kubi
haim kubi
13:10 29 Aug 21
חיים העו״ד היחיד שענה לי ביום שבת שנתקלתי בניידת שהגיעה מולי וטענה שנסעתי במהירות מופרזתשלחתי לחיים הודעה ומיד לאחר מ״ס דק הרגיע אותי והנחה אותי להמשךנקבע עבורי שימוע שלאחריו חיים שלח לי הודעה ודאג לשלומיעו״ד נהדר ונותן מענה מהיר ומקצועיממליץ בחום !!!!
Gili Segal
Gili Segal
14:09 31 Jul 21
The best lawyer in the industry, highly recommended!
chirag savaliya
chirag savaliya
04:45 28 Jun 21
good
אילן לויקוב
אילן לויקוב
08:50 23 May 21
עו"ד חיים אחד העורכי דין המקצועים שנפגשתי טיפל בבעיה שלי בצורה מהיר ומקצועית .כן ירבו כאלו בעלי מקצוע .
Alex Spiridonov
Alex Spiridonov
08:00 23 May 21
הרבה זמן שלא ראיתי כזו מקצועיות.חיים היקר, טיפל בדו"ח שהתקבל על לא עוול בחפי.הדו"ח לבסוף בוטל ואני מאוד מרוצה.תודה רבה!
Ran Cohen
Ran Cohen
07:58 23 May 21
קיבלתי לפני חודשיים דו"ח על שהות מחוץ לבית בזמן סגר הקורונה , חיים אליה ביטל את הדו"ח ללא כל בעיה ובזמן מאוד קצר , שירות ומקצועיות מספר 1 בכל תחום הפלילי ותעבורה!
Gad Rosenthal
Gad Rosenthal
11:50 16 May 21
נהניתי מעזרתו המקצועית, ואפילו חברית, של עו"ד אליה בתאונה בה הייתי מעורב. הוא הוביל את התהליך באופן מצוין עד לתוצאה מוצלחת ולכן אני ממליץ עליו בחום.
Pre Quad
Pre Quad
05:51 12 May 21
Good lawyer, he helped me alot with my case. Was available trough the proccess and made sure i know whats going on.Thanks Haim
רן דרבקין
רן דרבקין
11:51 30 Apr 21
מקצועי אמין ויחסי אנוש טובים!שמח שבחרתי בו,ממליץ לכל מי שיש ספק הוא לא יתאכזב
Kolin Tamara
Kolin Tamara
11:33 30 Apr 21
עורך דין חיים אליה מקצועי ואלוף!!! טיפל לי בשני תיקים בבית המשפט הוריד לי נקודות והשיג את התוצאה הטובה ביותר... סבלני וזמין תמיד לכל שאלה ועזרה. ממליצה בחום מניסיון כמובן❤️
meir hagbi
meir hagbi
14:30 27 Apr 21
הגעתי אל חיים בדקה ה-99 ורגע לפני שהודתי בדוח מהירות שבכלל לא ביצעתי וחטפתי סתם 8 נקודות. אמרתי לעצמי שעם כאלה ביקורות חיוביות, שווה שאבדוק אותו רגע לפני שאני משלם ונכנע למשטרת ישראל.אני חייב לציין שמהרגע שכף רגלי דרכה במשרד שלו מיד הבנתי שהוא הולך לחלץ אותי מבעיה הזאת. הצורה בה הוא נרתם לשאול אותי שאלות לחקור ביחד את המקרה וכמות האיכפתיות שנשפכה ממנו זה באמת שאין לתאר במילים. אתה מרגיש ברגע שהגעת הביתה לאבא ואמא של התעבורה בישראל.חיכיתי בסבלנות לטלפון ממנו, ואכן זה קרה, ואחרי כמה זמן הוא חזר אליי עם התשובה הכי משמחת... הדוח בוטל!אז רגע לפני שאתם ממהרים לשלם ולהודות שווה לעצור לקפה אצל חיים, זה מציל חיים!אתה מלך! 💪😀
צחית אורן
צחית אורן
16:42 06 Apr 21
עו"ד חיים אליה מקצוען אמיתי.הגעתי אליו בדקה ה 99.9 לפני משפט.היה אדיב,סבלני וקשוב למקרה.מיד דחה את המשפט למועד מאוחר יותר.עודכנתי בכל דבר שקשור למשפטתמיד זמין לכל שאלה.תשלומים נוחים והכי חשוב התוצאה שהתקבלה היא בדיוק מה שקיוויתי ורציתי.ממליצה בחום רב.
Victor Heifets
Victor Heifets
13:48 06 Apr 21
הגעתי לעו"ד חיים איליה בעקבות ביקורות חיוביות באינטרנט, ולא טעיתי.לאורך כל הדרך, חיים הסביר בשקיפות ובסבלנות כל צעד וצעד, היה עימי בקשר שוטף, הסביר את כל האפשרויות וביחד התקדמנו בתהליך עד לסיומו המוצלח, במחיר הוגן ובמינימום השקעת מאמץ מהצד שלי.תודה רבה על השירות המעולה.ממליץ בחום!
Eitan Shem-Tov
Eitan Shem-Tov
14:01 16 Mar 21
עו״ד חיים אליה תותח אמיתי. מקצוען בתחומו, ישר והגון במחיר.הציל אותי משלילה.שירות מהיר ומענה לכל השאלותמומלץ בחום-לא תתאכזבו
Alexander Kazakevich
Alexander Kazakevich
10:11 07 Mar 21
Had the privilege of working with one of the best lawyers in the industry. He has helped a lot with my case and the process was simple and easy.Extremely grateful for all the work you've put in.100% recommend if you need any legal help)
יוסי שטרן
יוסי שטרן
11:06 01 Mar 21
חיים מקצוען אמיתי, היה קשוב למקרה שלי . ניהל את התיק בעינייני בצורה מקצועית ומוצלחת. עדכן אותי בכל פעם בהתקדמות הטיפול עד לסיום מוצלח שלו. תודה רבה
שיראל זוהר
שיראל זוהר
19:48 28 Feb 21
עורך דין מאוד מקצועי!! שירות מעל לכל כל שאלה כל פנייה מיד נענה . בזכותו ניצלתי מעונש כבד ממליצה בחום
shahar mor
shahar mor
19:29 27 Feb 21
עורך דין רציני ענייני ועבוד מצוין במבחן התוצאה סיימתי עם הרישויון ביד , בלי נקודות ועם קנס קטן - מה אפשר עוד לבקש .
אייל הרוש
אייל הרוש
13:59 18 Feb 21
לא רק עורך דין בחסד עליון כזה שהצליח להציל אותי כבעל חברה מסחבת של דוחות תנועה מסובכים בהצלחה אדירהאלא אדם שמדבר בגובה העיניים זמין סובלנילא מובן מאליו אופן הטיפול בי כלקוח ומעל לכל התוצאות שהשיג מומלץ בחום
קאסה טסרה
קאסה טסרה
17:54 30 Dec 20
חיים אליה עורך דין טיפל בתיק שלי בהמשך שנה בצורה הכי טובה שיכולתי לבקש ,ובעבודה מקצועית ויסודית תמיד היה לי זמין לשאלות וכל דבר שרציתי מומץ בחום ובאהבה .תודה רבה ❤️
גלעד פרומין
גלעד פרומין
09:21 13 Dec 20
פניתי בשאלה בווצאפ, קיבלתי מענה מהיר אדיב ומקצועי. גם האתר מאוד עוזר באינפורמציה. מומלץ!
Dante Sourie
Dante Sourie
18:08 08 Dec 20
עדכון - לאחר כל ההליך , נאמר לי שאקבל את הרשיון שלי בחזרה אך עכשיו גם אומרים לי לעשות תאוריה מחדש כאשר לא נאמר כלום לגבי תאוריה . הפסילה הסתיימה וכבר כמעט 3 חודשים אני יושב בלי רשיון . תבדקו טוב טוב לפני שאתם משלמים מחיר על תמורה לא מצדיקה .
Taii Klein
Taii Klein
16:28 07 Dec 20
אם אתם מחפשים עורך דין אכפתי, מקצועי ומסור הגעתם למקום הנכון. עורך דין חיים אליה ליווה צמוד את התיק שלי עד לסיומו. אני ממליץ!
abraham dana
abraham dana
14:43 07 Dec 20
נתפסתי במהירות של 50 קמש מעל המותר ושללו לי את הרשיון מיידי במינהלי ל30 יום ללא סיבה מוצדקת.חיפשתי עורך דין מקצוען ומצאתי את חיים אליה שבאותו שבוע הגיש ערעור והחזיר לי את הרשיון בסופו של דבר במשפט הוציא אותי בקנס בלבד.נהנתי מאוד מהשירות מהמקצועות ומהזמינות.תודה עו״ד חיים אליה על הכל תמיד ימליץ עליך למכרים וחברים.
משה דמקה
משה דמקה
10:21 26 Oct 20
לאחר תאונת דרכים בשבת הייתי בלחץ ולא ידעתי לאן לפנות, חיפשתי באינטרנט עורך דין לתעבורה עם חששות כי לא ידעתי על מי אני אפול. ומשמיים נפלתי על חיים ומאותו רגע שהתקשרתי אליו הבנתי שהגעתי לעורך דין הנכון, שפינה בשבילי בשבת הכל וקבע איתי פגישה תוך שעה מרגע השיחה, אין מילים שיתארו את רמת האיכפתיות והדאגה לפני כל דבר, ורק להרגיע ולתת אופטמיות למצב.הכל פשוט ברמה הכי חברית וליווי הכי מקצועי שיש והבנה אין סופית לכל דבר שצריך.אז קודם כל תודה על הליווי, האיכפתיות וההבנה שלך .אני אישית מצאתי את הכי טוב שיכולתי למצוא ואני ממש ממליץ כי זה האיש הנכון לכל מקרה, זה מתחיל ביחס בתור בנאדם וזה ממשיך למקצועיות בטיפול התיק
Yoram Koby
Yoram Koby
09:22 22 Sep 20
נכנסתי למשפט מורכב וחיפשתי עורך דין טוב טוב מקצועי שיכול לעזור לי .קיבלתי המלצה על עו"ד חיים אליה .וכבר בהתחלה הרגשתי שאני בידיים טובות עבודה מקצועית לעילא .ליווי לאורך כל הדרך סבלנות לכל שאלה או בעיה .יחס אישי .בקיצור מומלץ בחום
Dimitry Bresler
Dimitry Bresler
09:12 10 Aug 20
עורך דין מקצועי! , איכפתי וסבלני .נותן מענה ומסביר הכל תמיד חוזר אלייך עם תשובה ועזרה לכל בעיה.שקיבלתי דוח על מהירות מופרזת והזמנה לבית משפט חיפשתי מידע מה לעשות הגעתי לאתר של חיים, אחרי קריאה באתר החלטתי להתקשר לקבל יעוץ , ישר זכיתי למענה מיידי במאור פנים ולעצה מקצועית ומעולה! ובסוף תוצאה מעולה של המשפט .חיים המון תודה לך : )
Dante Sourie
Dante Sourie
09:21 05 Aug 20
כשאתם מחפשים עורך דין או בכללי איש מקצוע לו אתם זקוקים הדרך הטובה ביותר לדעת אם הוא טוב או לא בעיניי היא הדרך בה הוא מדבר ומספר על העבודה שלו כי לדעתי אם אתה אוהב את העבודה שלך , רוב הסיכויים אתה בטח עושה אותה טוב . פגשתי את חיים אליה לאחר חיפושים ארוכים אך חיפושים שלדעתי היו שווים את זה . הוא עזר לי בתיק , הרגיע אותי , נתן את כל ההסברים ולא שכח ממני לרגע .לא רק השירות הטוב והמהיר אלה גם התיק עצמו שריצה אותי ואם לא חיים , חושב שהכל היה יכול להיות רע .
וואלה אחלה בן אדם. הגעתי מאוד סקפטי וחשדן וגיליתי אדם אנושי, מקצועי, אכפתי וכיפי.ממליץ בחום.
Itamar Rabinovich
Itamar Rabinovich
11:52 13 Jul 20
עורך דין מעולה, היה מעוד מקצועי איכפתי וסבלניהביא תוצאות מעולותתמיד נותן מענה ומסביר הכלתמיד חוזר אלייך עם תשובה ועזרה לכל בעיההשקיע בי זמן וטיפול מסור עד הסוף הרבההההה מעבר למצופהלקח כלום כסף ביחס לתמורהממליץ בחום מכל הלבאני מקווה שלא אצטרך יותר עורך דין אבל אם כן לעורך דין אחר אני כבר לא אלךרק אליו!
קובי אלקיים
קובי אלקיים
09:52 13 Jul 20
עורך דין מעולה הייתה לי בעיה רצינית ההיתי נוראה מודאג ביום שבת וחיים חיכה שהשבת תיגמר והגיע למשרד במהירות ונתן לי פיתרון ולבסוף יצאתי מיזה ממליץ בחום
Danny Landesman
Danny Landesman
15:59 12 Jun 20
סבלני, מסביר היטב, אחראי מאוד ומעל הכל השיג תוצאה טובה
Muhannad Abulafah
Muhannad Abulafah
16:08 09 Jun 20
עורך דין חיים אליה באמת עורך דין מדהים עזר לי ממש והראה אכפתיות רבה ממליץ עליו בחום לכל מי שצריך עורך דין
Ron Kleinman
Ron Kleinman
10:18 08 Jun 20
פניתי אל עו"ד אליה עם דו"ח על מהירות מופרזת שקיבלתי, בלי היכרות מוקדמת בינינו, ועל סמך המידע שמצאתי באתר (היפה).זכיתי למענה מיידי במאור פנים ולעצה מקצועית ומעולה. הכל ללא בקשת כל תמורה ובשמחה.תודה רבה לך חיים!
ארנון אגסי
ארנון אגסי
13:41 12 May 20
קיבלתי המלצה מחברה עו״ד והיא לא טעתה. איש מקצוע מעולה, מכסה את כל הכיוונים ולא מסתמך על דבר שניים. הציל אותי מעלילה של שוטר. משתף ומסביר בסבלנות לאורך כל הדרך. מומלץ בחום, אפשר לסמוך בעיניים עצומות.
BeboSa
BeboSa
14:05 11 Mar 20
עורך דין מקצועי עזר לי מאודלכל אורך התהליך הציג את הדברים בשקיפות מלאהיחס אדיב ושירות מעולה
miri oshri
miri oshri
19:02 17 Feb 20
עורך דין מעולה! לא יכולתי לבקש יותר טוב. נותן מיליון אחוז מעצמו ודואג מעבר. מחויב לעבודתו בצורה יוצאת דופן.תודה רבה חיים!
אלינה שצברק
אלינה שצברק
12:00 10 Feb 20
עורך דין מקצועי, סבלני , בעל הבנה והתנהלות נכונה מול הלקוחות ויילך עם התיק עד הסוף.ממליצה בחום!❤️
עו״ד מאוד מקצועי, אמין, יעיל ובעל אכפתיות ומסירות מאוד גבוהה ללקוחות שלו. שמר על קשר לאורך כל ההליך, יידע תמיד בכל הפרטים, היה זמין לכל שאלה . אני מאוד מעריך את כל העבודה וההשקעה שחיים נתן עבור התיק שלי שלבסוף הובילו לתוצאות מעל המצופה. ממליץ בחום.
madlen vaza
madlen vaza
13:41 20 Jan 20
עורך דין מקצועי, שירותי, סבלני, תמיד דאג להסביר הכל בגובה העיניים, תמיד היה זמין לכל שאלה, היה איתי ממש לאורך כל הטיפול בתיק (כמעט שנה) וניסה בכל דרך להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורי.מומלץ בחום!
Zohar Yaakov
Zohar Yaakov
09:46 20 Jan 20
עו"ד חיים אליה עשה עבודה מעולה! יצאתי במינימום שבמינימום עונש על נהיגה בשכרות.עו"ד מקצועי, אדיב, זריז ושם לב לפרטים הקטנים!מומלץ בחום!!!
Shlomo Avni
Shlomo Avni
10:08 12 Jan 20
בזכות חיים קיבלתי עונש מינימלי למרות כ-600 מק"ג אלכוהול בבדיקת ינשוף. חיים תמיד זמין, סבלני, מסביר, תומך והכי חשוב מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מומלץ בחום!
אירנה סלוב
אירנה סלוב
17:57 05 Jan 20
עו״ד מאוד מקצועי, אמין, יעיל ובעל אכפתיות ומסירות מאוד גבוהה ללקוחות שלו. שמר על קשר לאורך כל ההליך, יידע תמיד בכל הפרטים, היה זמין לכל שאלה והכי חשוב תמיד נתן תחושת ביטחון. אני מאוד מעריכה את כל העבודה וההשקעה שחיים נתן עבור התיק שלי שלבסוף הובילו לתוצאות מעל המצופה. ממליצה בחום לכל מי שצריך עזרה משפטית בתחום.
Tair Cohen
Tair Cohen
09:26 31 Dec 19
נהיגה בשכרות שנייה ועונש מצחיק לנהג צעיר תודה על הכל
Meir Meron
Meir Meron
13:12 29 Dec 19
חיים אחלה בן אדם ועו"ד מקצועי. מחק לי את הנקודות !! (:
Alex Arbit
Alex Arbit
22:31 26 Dec 19
יש לי את הכבוד להכיר את עו״ד חיים אליה במשך כשנה, למזלי מצאתי דווקא אותו בחיפוש אקראי לחלוטין באינטרנט בחיפוש אחרי עו״ד מתמחה בתעבורה. אני מאמין שרוב עורכי הדין התחום הזה יודעים את עבודתם, אבל מה שמייחד את חיים ומרגישים את זה אתו מרגע היכרות הראשון - הבן אדם חד מאוד וסופר מקצועי, מתחיל בניתוח סיטואצייה מהרגע שנכנסת למשרדו ואתה יוצא משם בידיעה ובטחון גמור שמצאת פה את הפתרון לבעיה שנכנסת עמה. וכך באמת היה אצלי - כל מה שחיים פירט והבטיח קרה בדיוק מדהים כולל ההוצאות הצפויות בלי הפתעות ו״הוצאות נוספות״. עו״ד סופר מקצועי בתחומו, אשמח להמליץ עליו בכל הזדמנות
SabaZman
SabaZman
09:48 18 Nov 19
עו"ד מעולה שמטפל בך בצורה מקצועית ושקופה במילה אחת תותח
בני אלעזר
בני אלעזר
16:46 05 Nov 19
עורך דין מספר 1 בתחום מלווה לכל אורך התהליך ואפילו מעבר ממליץ בחום.
idan adrabi
idan adrabi
11:58 21 Sep 19
עורך דין תעבורה לא פחות ממצוין מומלץ בחום תודה $
Karin Zadikov
Karin Zadikov
10:30 15 Sep 19
אני ובעלי היינו אצלו בפגישה יצא לנו להכיר עורך דין מקצועי בעל ידע רחב בתחום התרשמנו מאוד
רון כוחלני
רון כוחלני
15:39 25 Aug 19
השארתי פרטים לייעוץ קרן חזרה אליי תוך עשר דקות והיא הפנת אותי לחיים הוא חזר אליי קיבלתי ייעוץ בטלפון לא נתקלתי באדם כל כך ישר כמו חיים יש לציין שהשרות של המשרד מדהים מקצועי ואדיב בקיצור אין עליו ברור שאני אחזור וגם אמליץ לחברים
רון כוחלני
רון כוחלני
15:39 25 Aug 19
השארתי פרטים לייעוץ קרן חזרה אליי תוך עשר דקות והיא הפנת אותי לחיים הוא חזר אליי קיבלתי ייעוץ בטלפון לא נתקלתי באדם כל כך ישר כמו חיים יש לציין שהשרות של המשרד מדהים מקצועי ואדיב בקיצור אין עליו ברור שאני אחזור וגם אמליץ לחברים
חננאל עמר
חננאל עמר
10:16 22 Aug 19
עורך דין חיים אליהשירות מסור לאורך כל ההליך המשפטי עד לסיומו,בכל זמן ובכל שעה, מומלץ בחום מניסיון !!☝️מספר 1 בתחום
חיים אליה עורך דין מקצועי ואמין. אשר יודע את עבודתו. נכנס לפרטים הקטנים ביותר. אם חושב שהסתבכת רק עו''ד חיים יכול לעזור לך.
חיים אליה עורך דין מקצועי ואמין. אשר יודע את עבודתו. נכנס לפרטים הקטנים ביותר. אם חושב שהסתבכת רק עו''ד חיים יכול לעזור לך.
noam sabag
noam sabag
19:11 30 Jun 19
עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ , חיים אליה מספר אחד
roi zimon
roi zimon
20:22 04 May 19
ממליץ בחום רב על עו"ד חיים אליהחיים הינו מקצועי מהמעלה הראשונה , ונותן שירות נהדר .פניתי אליו מספר פעמים בנוגע לקנסות תעבורה אשר קיבלתי , ובכל אחד מהמקרים עו"ד חיים אליה הצליח לטפל בהם בצורה הטובה ביותר, ולפתור לי את הבעיה. מאוד שמחתי על הבחירה לפנות אליו , ואין לי ספק שאם חלילה אהיה בבעיה בעתיד, הוא יהיה הראשון שאפנה לקבל את שירותיו.
אני לא נוטה לפרגן אך מדובר במקרה חריג ויוצא דופן כיון שמדובר קודם כל באישיות ואדם נעים אך מעבר לכך , עורך דין פלילי מצוין ומבריק. בשל צנעת הפרט אני לא אפרט אך מדובר בתיק סייבר מהגדולים כך שחשבתי שאין מוצא ממנו. תודה לך.
Keren Lupo
Keren Lupo
07:40 30 Mar 19
מצאתי עורך דין מקצועי ואדיב תודה לך.
אני ואשתי ממליצים בחום, ממש בקצרה, הגענו אליו באמצעות חבר נוסף, כאשר אשתי נסעה בזמן פקיעת רישיון נהיגה, למעלה משנתיים, עו"ד חיים אליה הצליח להוציא אותנה בפסילה על תנאי וקנס. בקשר אלי הייתי צריך לקבל תעודת יושר בדרך שאיני יודע להסביר הצליח להוציא ואף לנקות את הרישום הפלילי. תודה איש יקר.
hila yaniv
hila yaniv
21:18 08 Feb 19
עורך דין נהיגה בשכרות מצוין, ממש ככה, חשיבה יצירתית שירות אדיב, תודה רבה לך.
בשם החברה תודה רבה לך ששחררת את הרכב שהמשטרה תפסה בנהיגה בשכרות, ושוב כל המקרה הזה יכל להימנע אם הנהג משאית היה יושב ליד הנהג ולא היה נוהג בשכרות, מצאנו עורך דין תעבורה איכותי וישר תודה איש בשם כולנו.
היי בדר"כ אני לא אוהבת לדבר על מה שקרה לי בעבר אבל בתיק שבו הייתי מעוררבת בתאונת דרכים קשה תוך שאני חציתי קו רצוף במהירות של 140 חשבתי שחרב עלי עולמי אך בזכותיך הצלחת למחוק לי את האחריות לתאונה וכך קיבלתי פסילה של חודש תודה רבה לך עורךך דין חיים אליה
רכבי ספורט
רכבי ספורט
23:58 25 Oct 18
עורך דין מעולה אנושי אדיב ומאד מקצועי נהיגה בשכרות פעם שניה פסילה של 4 חודשים תודה איש.
דוד בן עיון
דוד בן עיון
13:42 12 Jul 18
ממליץ בחום על חיים. עורך דין תעבורה מהחריפים בישראל. חיים וצוות המשרד עשו הכל לזיכוי בתיק שאני מכיר באופן אישי.. לאור הזיכוי בתיק ובהמשך להמלצות אין לי ספק שהם מקצוענים ממליץ בחוםדוד
James C. Dukes
James C. Dukes
21:10 30 Oct 17
Trustworthy, Honest, Dependable, Straight Forward and he knows his law! I can't describe in words how satisfied I am with Mr. Elya help with my recent case. I had interviewed a few attorneys before meeting with Mr. Elya, but found him to be the most intelligent and knowledgeable with the type of case that I had. He never promised me anything but gave me the confidence to put up a fight that resulted in a WIN for me. He checked in with me regularly to report on the progress (or in this cases the lack of progress - the wheels of the justice system do NOT turn quickly) and made sure I was doing ok. This alone meant the world to me. I highly recommend using him for legal needs.
Sandra Grace
Sandra Grace
21:06 30 Oct 17
I highly recommend attorney Haim if you are in need of legal help. He is honest, dependable and knows his law. He is very dedicated to his cases and cares about his clients. I would have given him 10 stars if I could!
Bogue Smith
Bogue Smith
21:03 30 Oct 17
Elya was very professional, helpful, and most importantly knowledgeable. He is very passionate about what he does and truly cares about helping his clients. Elya is the real deal and was able to help me obtain successful results in my case.If you are looking for a Lawyer that knows his stuff and won't give up until he wins, then he's your guy!
John C. Chism
John C. Chism
20:47 30 Oct 17
I just wanted to thank you Elya for all your help with our case! Elya was efficient and professional. He handled all the details and kept us informed at all times. He was able to work it out with the other party and the case was dismissed. We truly appreciate his attention to our case and helping us to get the results we had hoped for. I would most definitely recommend him to anyone who is looking for a great lawyer
YAFIT HAIK
YAFIT HAIK
11:36 07 Aug 17
עו"ד ובן אדם מעל ומעבר. עושה את העבודה מכל הלב והנשמה ונותן כל מה שיכול ויש לזה תוצאות בשטחחיים תודה על הכל, התמזל מזלי שהגעתי אלייךיפית
אופיר בן-ארי
אופיר בן-ארי
13:27 24 Jul 17
עו"ד מקצועי ביותר. כבר באותו ערב שפניתי אליו, התחיל לעבוד על התיק, גילה זריזות, אמפתיות והבנה למצב ודאג להרגיע ולדאוג לכל העניינים הטכניים בעצמו. בבית המשפט היה תותח. חיים עזר לי מאוד והקל עליי בכל שלב אפשרי ונתן לי תחושת ביטחון, והכי חשוב הגיע לתוצאות הכי טובות שיש. בן אדם טוב וישר שנותן אחלה תחושה של ביטחון ורוגע.
Dean Laster
Dean Laster
08:05 20 Jul 17
A family member of mine ran into a drug related problem. We hired Mr Elya and could not be more pleased. From initial contact to the resolution of the case Mr Elya far exceeded our expectations. He was not only thorough but also informative- we knew what to expect at each and every step of the way. Instead of a pretty harsh sentence my family member ended up getting a pretty lenient one year probation. Strongly recommend Mr Elya's legal services.
Ariel Inkawa
Ariel Inkawa
17:33 15 Jul 17
Extremely reliable lawyer! Very smart and trustworthy. He managed to have me relaxed in one of the toughest situations where I really didn't see myself getting out of. Highly recommend and ready to get you out of any situation whether you are to blame or not! Thank you very much!
חי אל
חי אל
09:57 30 Jun 17
עורך דין מקצועי ואמין ייצג אותי בנהיגה בשכרות תוך כדי תאונת דרכים עם גרימת נזק וחבלות לצד השני קטיעת רגל ושיתוק לשני נוסעים שונים. התביעה רצתה עלי שנתיים ויותר מאסר בפועל לבסוף עו"ד חיים אליה הוציא אותי עם פסילה על תנאי וקנס. מומלץ בחום - דעו לכם, שעו"ד חיים אליה לא ממש אוהב את הפרסום הזה אבל הייתי חייב להגיב לך ומגיע לך יותר בגלל שיש למשרד שלך כמות אדירה של תיקים אז כנראה אתה לא תדע מי אני 🙂 אוהב מכל הלב ותודה אחי.
js_loader
עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע