עורך דין תעבורה באשדוד

עודכן לאחרונה ב יולי 31, 2022 ע"י חיים אליה

מחפשים עורך דין תעבורה באשדוד עורך דין המתמחה בעבירות תעבורה ?קיבלתם דו”ח ? הוגש נגדכם כתב אישום וממתינים למשפט בבית משפט באשדוד, בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול או נהיגה בשכרות, נסעתם ב-מהירות מופרזת, או נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה בזמן פסילה, שלילת רישיון נהיגה. מחפשים ייצוג בדיני תעבורה, ע”י עו”ד תעבורה באשדוד עם ניסיון והמלצות רבות מלקוחות, להופעה בבית משפט בעיר אשדוד.

עורך דין תעבורה באשדוד - עו"ד תעבורה באשדוד חיים אליה עם 158 המלצות

עורך דין תעבורה באשדוד בתחום דיני התעבורה  – תאונות דרכים:

בעיריית אשדוד, מצטיידים בניידות אכיפה חדישות, אשר מצוידות עם מצלמות בעלות טכנולוגיה מיוחדת, אלה יודעות לצלם תוך כדי תנועה, כך למשל תאונות דרכים, או נהיגה במהירות מופרזת, מצולמות און ליין. קרי, עבירות מצולמות תוך כדי תנועה. יודגש כי מצלמה זו נמצאת על דש הבגד או בקידמת הניידת. ניידות אלה הן חלק ממערך אכיפת החניה העירונית ומיגור עבירות תעבורה בעיר.

כשהיא משמשת גם למטרת אכיפה בעבירות תעבורה במשטרת אשדוד. זו הסיבה, כי דוחות רבים, נשלחים לנהגים לביתם, מה שמצריך עורך דין תעבורה באשדוד המתמחה בדיני תעבורה. כך באמצעות ייצוג משרד עורכי דין, העוסק רק בדיני תעבורה באשדוד תוכל לקבל ייצוג הולם.

זאת אם מדובר בעבירות ולהם נקודות משרד הרישוי, מה שפועל לחובתם של אותם נהגים, כך למשל בשיטת הניקוד החדשה 2019 או 2020 החלו נהגים רבים לקבל לביתם טופס הפוסל את רישיונם ל-3 חודשים, על עבירות שבוצעו לכאורה, בעיר אשדוד באמצעות מצלמות המותקנות על ניידות האכיפה.

וזאת מבלי שכוילו כמו שצריך בכל משמרת מה שמעלה את הסיכוי לטעות גבוהה מאד ולחלוקת דוחות לנהגים שלא עברו את המהירות (בדומה למד לייזר – ממלז או דבורה) מעבר לאי תקינותם של אותם מצלמות.

בנוסף, ביקורות התנועה בדרכים גם הם הוגברו לאחרונה ונהג, אשר ייתפס ללא רישיון נהיגה מתאים יושבת רכבו ויירשמו, לחובתו 10 נקודות חובה במשרד הרישוי עפ”י שיטת הניקוד וכן, פסילת רישיון לתקופה של 3 חודשים.

עורך דין לדיני תעבורה באשדוד – נהיגה ללא רישיון נהיגה :

פקודת התעבורה ותקנות התעבורה, קובעות כי על כל אדם הנוהג ברכב להחזיק רישיון נהיגה תקף.  רישיון זה מוגש על ידי משרד הרישוי לאחר קבלת טופס ירוק.

נהיגה ללא רישיון נהיגה מהווה עבירה לפי סעיף 10 א לפקודת התעבורה, במידה ואותו נאשם לא קיבל רישיון נהיגה עד למועד הדיון. מסכן עצמו בפסילה של 12 חודשים לפחות בהם בית המשפט יעמוד על שלילת רישיון נהיגה.

יודגש כי שלילת רישיון נהיגה לא תסתיים רק ב-שלילת רישיון קצרה אלא מאחר ולא הוציא רישיון נהיגה עד מועד הדיון בבית המשפט – עונשו יוחמר למספר רב של חודשי פסילה.

עורך דין לענייני תעבורה באשדוד חיים אליה

עורך דין לענייני תעבורה באשדוד ובית משפט לתעבורה באשדוד. 

רישיון רכב – על פי סעיף 2 לפקודת התעבורה, קובע כי חל איסור לנהוג ברכב, אשר אין בו רישיון רכב תקף. נהיגה או התרה לנהוג ברכב למי שאין לו כלל רישיון רכב, גוררת הזמנה לבית המשפט ו-6 נקודות חובה במשרד הרישוי (ראה קבלת רישיון חזרה משרד הרישוי). גם נהיגה ברכב, אשר תוקף רישיון הרכבה פקע, לתקופה של 4 חודשים, תגרור ברירת משפט של 250 ₪ ו-6 נקודות חובה במשרד הרישוי.

כאשר תוקף רישיון הנהיגה פג, כבר 6 חודשים ועד לתקופה של שנתיים, זוהי עבירה אשר גוררת עימה גם ברירת משפט בסך של 750 ₪ ו-8 נקודות חובה במשרד הרישוי. אם קיבלתם ברירת משפט ויש לחובתכם נקודות משרד הרישוי, יש לפנות ל- עורך דין תעבורה באשדוד או בכל עיר אחרת על מנת שתוכלו לפחות להסיר את הניקוד.

לעוה”ד טיעונים אשר יגרמו לבית המשפט להקל בעונש, אם נהג אשר נהג ברכב בניגוד להגבלה או תנאי, המופיעים ברישיון הנהיגה שברשותו. צפוי לברירת משפט על סך של 500 ₪ וללא נקודות חובה במשרד הרישוי וזאת, על פי סעיף 8 לתקנות התעבורה.

עורך דין דיני תעבורה באשדוד אשר יציל אתכם מפסילת רישיון נהיגה.

ישנם אנשים שאינם יכולים לאבד את רישיון הנהיגה, היות ועובדים כנהגים. ישנם מקרים רבים, אשר בהם רישיונם מקור פרנסתם  – נפסל בבית משפט. על כן ראוי למצוא מיד עורך דין תעבורה באשדוד, או בכל עיר אחרת בו מוטלת פסילת רישיון נהיגה, אשר יוכל למצוא אסטרטגיה ולטעון את הטענות הנכונות, עו”ד תעבורה אשדוד יפעל על מנת להחזיר את רישיון הנהיגה לנהג אשר הורשע בעבירת התנועה ורישיונו נשלל ממנו, אם לתקופה קצרה ואם לתקופה ארוכה. אחד מעורכי הדין הבולטים בתחום התעבורה והדין הפלילי, הינו עו”ד חיים אליה, אשר בקיא בתחום זה שנים רבות והוא בעל שם ומוניטין של שנים.

משרד עורכי דין לתעבורה באשדוד.

משרד עורכי הדין לתעבורה באשדוד – חיים אליה ושות’ בניהולו של עוד תעבורה באשדוד חיים אליה, אשר הינו בעל תואר ראשון ושני למשפטים.  כאשר מעסיק תחתיו עורכי דין המתמחים בתחומים נוספים כגון דיני בנייה, דיני צבא, משפט פלילי ובפרט מחיקת רישום פלילי תעבורתי. כמו גם, מעניק ייצוג משפטי בכל רחבי הארץ, יודגש כי עורכי דין לדיני תעבורה באשדוד – חיים אליה ושות’ מופיעים בכל הארץ.

מחפשים עורך דין תעבורה באשדוד המלצות.

חיים אליה, עורך דין תעבורה, המלצות רבות להם זכה תוך הובלת המשרד למצוינות. צוות המשרד חיים אליה עורכי דין לענייני תעבורה באשדוד – זכה למעלה מ- 158 ביקורות בגוגל, ואלה דורגו 5 כוכבים, כל ביקורת. בייצוג וחשיבה משפטית בבתי המשפט לתעבורה, בין הביקורות מלקוחות המשרד הוגדר על ידם עורך דין תעבורה חיים אליה כ – עורך דין תעבורה אשדוד, עורך דין לענייני תעבורה באשדוד, עורך דין תעבורה מומלץ, ואף עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ.

אנו כאן לכל שאלה, ייעוץ ראשוני ללא עלות ליצירת קשר: עורך דין באשדוד, חיים אליה 0524-42-42-21 משרד עורכי דין תעבורה באשדוד טלפון  077-530-9587.

לנוחיותכם צירפתי את מפת אשדוד לבאים לבית משפט השלום לתעבורה בעיר אשדוד.

ראה מה אחרים חיפשו

 • כתב אישום תעבורה כל המידע ומה עושים ?

  עודכן לאחרונה ב נובמבר 22, 2023 ע"י חיים אליה מהו כתב אישום תעבורה?כתב אישום תעבורה הוא מסמך משפטי הנמסר לאדם החשוד בביצוע עבירת תנועה חמורה, כגון נהיגה בשכרות, נהיגה מסוכנת, נהיגה רשלנית או בחוסר זהירות או תאונות דרכים עם נפגעים או בלי נפגעים נהיגה בפסילה ועוד. כתב האישום מכיל את פרטי האירוע, העבירה המיוחסת לנאשם,…

 • פגיעה בהולך רגל לא במעבר חציה חוקים וענישה כל המידע העדכני

  עודכן לאחרונה ב נובמבר 6, 2023 ע"י חיים אליה פגיעה בהולך רגל לא במעבר חציה לפי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בישראל, כמות הנפגעים בתאונות הדרכים הם הולכי רגל וישראל היא המדינה המובילה בעולם לתאונות דרכים שבה נפגעים הולכי הרגל. ישנם 4 דפוסים המתארים את גרימת תאונות הדרכים: למעשה, לא תמיד הנהגים אשמים לגבי פגיעה…

 • נהיגה תחת השפעת אלכוהול המדריך המלא כולל זיכויים

  עודכן לאחרונה ב דצמבר 21, 2023 ע"י חיים אליה במאמר זה אסביר מהי נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים ? נהיגה בשכרות ? נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים? נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים ביחד וההבדלים בינהם, איך לטפל בתיקים אלו. כמו כן, אסביר אם ל-נהיגה תחת השפעת אלכוהול ביטוח חובה יש או אין ? דרכים…

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, במהלך ההתמחות התמחה עורך דין אליה במשרד העוסק אף הוא במשפט הפלילי ודיני תעבורה. למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, העוסק בתחום התעבורה ומשפט פלילי הוא כבעליו וכמי שייסד משרד זה. כיום המשרד מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות- אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


  צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע