עורך דין תעבורה נתניה

עודכן לאחרונה ב אפריל 29, 2024 ע"י חיים אליה

עורך דין תעבורה נתניה – קרה ונתפסת בעבירת תנועה כדוגמת נהיגה בשכרות או הוגש נגדך כתב אישום על התנהגות הגורמת נזק, עברת תאונת דרכים או תאונת פגע וברח ?

קיבלת דוח על מהירות מופרזת, או חציית צומת באור אדום, בעיר נתניה מחפש עורך דין תעבורה מומלץ. בדיוק כאן, נכנס תפקידו של עורך דין תעבורה נתניה – חברת עורכי דין לתעבורה חיים אליה ושות' מתמחה ב- עבירות תנועה בתחום דיני תעבורה.

עורך דין תעבורה בנתניה - עו"ד תעבורה אליה חיים עם 170 המלצות
עורך דין תעבורה – נתניה סמל העיר נתניה

עורך דין תעבורה בנתניה ומהירות מופרזת

פקודת התעבורה מחולקת לעבירות תעבורה רבות כאשר רוב רובן מתרכזות בעבירות קלות יחסית אך לא לנהג חדש לאחר הוצאת רישיון יחד עם חובת ליווי לנהג חדש ראה מלווה לנהג חדש) כך למשל: מהירות מופרזת דהיינו מהירות נהג הרכב אשר אינה מתאימה לתנאי הכביש והדרך וכך לעבור את המהירות המותרת.
למעשה המהירות המותרת מתחלקת למהירות בכביש עירוני, ולא עירוני.

לדוגמה בכביש עירוני מהירות שהיא מעל 31 קמ”ש עד 40 קמ”ש במקום בו מותר לנסוע עד 50 קמ”ש.
כלומר, על ונהג יעבור מהירות בכביש עירוני התוצאה תהיינה קנס של 1500 ש”ח ו-10 נקודות. אולם, מהירות שהיא מעל 41 קמ”ש ומעלה בכביש עירוני התוצאה תהיה הזמנה לדין וגם 10 נקודות ובסוף גם פסילת רישיון – שלילת רישיון. ראה בעניין הנקודות כמה נקודות זה קורס נהיגה מונעת

עורך דין לתעבורה בנתניה – מה קורה אם הנהג יעבור מהירות דומה בכביש (בינעירוני) לא עירוני בדוגמה לעיל  ?

בכביש בינעירוני שבה מהירות מותרת 80 קמ”ש רק מעל 41 קמ”ש, התוצאה תהיה 1500 ש”ח קנס ו-10 נקודות. במהירות העולה על 51 קמ”ש ומעלה בכביש לא עירוני תהיה הזמנה לדין ו 10.

הדוגמה הבאה תבאר את האמור :  נניח שיוסי נתפס בעיר נתניה נוסע במהירות של 45 קמ”ש היינו 95 קמ”ש.
אחרי הפחתה הרי שיוסי יזכה לקנס של 1,500 שח פלוס 10 נקודות ואם יוסי יבצע את העבירה בכביש 2 בין נתניה לרישפון בחלק שמותר לנסוע בו 80 קמ”ש גם יזכה גם ל 1500 קנס ו-  10 נקודות. בהנחה ויוסי שילם את שתי הדוחות הללו מבלי להתייעץ עם עורך דין תעבורה נתניה.

הרי שתוך שלושה חודשים מיום תשלום דוחו”ת אלו, יוסי יקבל זימון לקורס רענון מתקדם. שלושה ימים יעבור רענון נהיגה מונעת, בהם לא יגיע לעבודתו, ובסופם יצטרך לעבור מבחן זאת בהנחה וליוסי היה עבר תעבורתי נקי, לא היה כל ניקוד בארבעת השנים האחרונות.

דהיינו, מיום ביצוע העבירה יש לספור 4 שנים. ורק בשל כך ראוי להיעזר ב-עו"ד תעבורה בנתניה ככל שהעבירה בוצעה בעיר נתניה כבדוגמה לעיל.

עורך דין לדיני תעבורה נתניה – האם יש בית משפט לתעבורה בעיר נתניה ?

עורך דין לדיני תעבורה נתניה – במהלך שנת 2010 חילקו את בתי המשפט לתעבורה כך שבית משפט לתעבורה תל אביב נמצא ב שוקן 25 זהו בית משפט אשר שומע דיונים של כל מחוז תל אביב. ובית משפט של מחוז מרכז, זהו בית משפט לתעבורה הנמצא בעיר פ"ת ברחוב משה הס 20.

עורך דין לענייני תעבורה

בית משפט זה אליו מוגשים כתבי אישום הכוללים קנסות תעבורה לאחר שנתבקשו בהם בקשה להישפט בדיני תעבורה של כל מחוז המרכז הכוללים את נתניה, כפר סבא, רעננה, רישפון, יבנה רחובות, ראשון לציון, ראש העין, אריאל ועוד.

עורך דין לתעבורה חיים אליה – מנהל ובעלים משרד עורכי דין תעבורה בנתניה מתמחה בין היתר בקנסות תעבורה ובעבירות התעבורה.

עו”ד תעבורה בנתניה – נתניה ומשרד הרישוי בעיר נתניה ?

עורך דין תעבורה – עו"ד תעבורה בנתניה ומשרד הרישוי הישן – לאחר הצפיפות והדוחק במשרד הרישוי הישן בנתניה, סוף סוף ישנה בשורה טובה לנהגי אזור השרון. משרד הרישוי נתניה, נפתח באותו המקום בקניון הדרים בנתניה, רק שהפעם הוא משתרע על 400 מ”ר. משרד הרישוי נמצא כאמור בקניון הדרים, ר”ח הקדר 2. מדובר על משרד רישוי גדול, אשר מכיל 6 עמדות קבלת קהל, כאשר בהן קיימת עמדה מהירה.

אולם, לאורך כל הדרך, ההמתנה ומערכות מחשוב מהמתקדמות, מקצר את זמני ההמתנה והטיפול. כמו כן, משרד הרישוי בנתניה, מונגש גם לבעלי מוגבלויות והוא כולל גם חניון צמוד.

עורך דין לדיני תעבורה נתניה השירותים שמספק משרד הרישוי בנתניה

השירותים אשר אותם מספק משרד הרישוי בנתניה, כוללים: שירות הנפקת רישיונות נהיגה ורכב, טיפול בתגי נכים, בדיקות המכון הרפואי, הנפקת רישיונות של רכב כבד וציבורי, המרת רישיונות נהיגה זרים, טיפול בהוצל”פ, ניידות של ביטוח הלאומי, טיפול בהחזרי אגרות ותשלומים, ביצוע שינויים טכניים ברכב ועוד.

עורך דין לתעבורה בנתניה – זמני פתיחה של משרד הרישוי בעיר נתניה ? 

הסניף החדש של משרד הרישוי נתניה, פתוח לקהל בימים: א’-ה’ בין השעות: 8:00-13:00 בצהריים וכן אחה”צ ביום ראשון, בין השעות:  15:30-18:00 בערב. על מנת לצמצם את העומס במשרד הרישוי בנתניה, משרד התחבורה הרחיב את מגוון האמצעים בהם ניתן יהיה לבצע פעולות רישוי ורכב ואפשר ל-700 סניפי דואר ישראל.

וכן, פתח 100 עמדות רשיומט אשר מוצבות ברשתות הפארמים ובמרכזי הקניות. תוכלו לקבל מידע באתר האינטרנט של משרד הרישוי נתניה וכן בשירות הטלפוני אשר מספרו הוא 5678* אשר פועל בכל יום, מהשעות 07:30- 20:00 בערב.

הגשת עתירות נגד משרד הרישוי נתניה באמצעות עורך דין לדיני תעבורה בנתניה. 

נהגים רבים, מעוניינים להגיש עתירות כנגד משרד הרישוי, אך ניתן לומר, כי מדובר בהחלטות של משרד הרישוי, כאשר זה נוגע לחידוש או פסילת רישיון, חישוב נקודות, קבלת רישיונות לרכבים מקצועיים ראוי כי הייצוג ייעשה ע”י ב- נתניה. בהקשר הזה, כדאי לדעת כי אדם אשר אינו יכול לקבל רישיון נהיגה בגין הרשעות קודמות, רישום פלילי, יוכל להגיש בקשת חנינה מנשיא המדינה ובכך יוכל לקבל את רישיון הנהיגה בחזרה.

עורך דין תעבורה ב-נתניה או עורך דין תעבורה בשרון ?

עורך דין תעבורה בנתניה עורך דין בסביבת העיר או עו”ד תעבורה בשרון ? משרדינו נותן שירות בכל הארץ ויחד עם צוות המשרד – עוד לופו ועו”ד גלעד משאט נותנים שירות וייצוג בכל הערכאות המשפטיות לרבות פניות ודוח"ות של נהג חדש.

לכל פניה או התייעצות / ייצוג בבית המשפט/ מול ה-מכון הרפואי לבטיחות בדרכים ( מכון הארבעה) שכן אלו חלק ניכר מ-תחומי עיסוק המשרד, כמה נקודות זה קורס נהיגה מונעת ?

עורך דין תעבורה נתניה | עו"ד תעבורה בנתניה

עורך דין תעבורה נתניה – עו"ד תעבורה בנתניה – ראשית ע"מ להתקבל לקורס נהיגה מונעת יש להגיע עם תעודת זהות כאשר בסופו יתקיים מבחן (המבחן העיוני מורכב ממספר של שאלות ותשובות ובסופו יינתן היתר נהיגה ) שנית – בעניין זה ראה בעמוד כמה נקודות זה שלילה כמו גם לכל שאלה ובכל נושא אחר צוות המשרד עוסק בתחום דיני התעבורה, נמצא לרשותכם לאורך כל הדרך

עורך דין דיני תעבורה נתניה

לסיכום – ככל וחיפשת עורכי דין תעבורה בנתניה – בעבירות הקשורות לתחום התעבורה הרי שמשרדנו עוסק בכך.

עורכי דין תעבורה נתניה/ חברת עורכי דין תעבורה בנתניה חיים אליה ושות' – תובע (לשעבר) ניתן ליצור קשר בטלפון 077-530-9587 רב קווי (ריקי) מנהלת משרד סניף מרכז או במקרים דחופים ישירות לעורך דין דיני תעבורה חיים אליה 0524-42-42-21.

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

    //