עורך דין תעבורה חולון

עודכן לאחרונה ב מאי 29, 2024 ע"י חיים אליה

עורך דין תעבורה חולון – חוקי התעבורה, הינם חוקים אשר נועדו להגן על חיינו. ולכן, קיימת הקפדה על אכיפת חוקי התעבורה בארץ ועל החמרה בענישה וזאת ע”מ למנוע כמה שיותר תאונות דרכים. יש לציין, כי עונשים בגין עבירות תנועה, ניתנים בהתאם לחומרת העבירה.  על עבירות תנועה קלות, יינתנו עונשים קלים כגון קנסות כספיים ו\או, צבירת נקודות לחובת הנהג. עורך דין תעבורה בחולון עשוי להתמקד בתפקידו ובפעולותיו השונות.

חיים אליה ושות' הנה תפקידים עיקריים ומה הוא עשוי לטפל בהם:

ייעוץ משפטי: עורך דין תעבורה מספק ייעוץ משפטי ללקוחותיו בנוגע לתהליכי דין תעבורה, כולל הסברים על החוקים והתקנות הרלוונטיים.

הגנה משפטית: העורך דין מייצג את לקוחותיו בבית המשפט ומגן עליהם במערכת המשפטית, וזאת במקרים של תביעות ותובענות שקשורות לעבירות תנועה.

הגשת ערר: במקרים בהם לקוח הוא המוזכר בדוח תנועה או בעבירה תקנית, העורך דין יכול להגיש ערר על החלטת המשטרה או ביטול על צו האוסר על שימוש ברכב – ביטול החרמת רכב ל-30 יום או ביטול פסילה מנהלית.

מו"מ עם המשטרה: העורך דין עשוי לנהל מו"מ עם הוראות המשטרה על מנת להפחית את העונש או להגיע להסדר מקובל לשני הצדדים.

כאשר אדם מתמודד עם עבירות תנועה או נתקל בעניין רגולטורי בתחום תעבורה, העורך דין תעבורה עשוי להיות האדם שיכול להציל אותו מהשלכות שליליות וליווי אותו בכל התהליכים המשפטיים הנדרשים. רבים מהנהגים בחולון, אשר נחשבת לאחת מהערים הצפופות במרכז הארץ,

מצאו עצמם מוזמנים למשפט תעבורה בגין עבירות בתחום דיני התעבורה, או שקיבלו קנס ונקודות, על עבירת תנועה שלטענתם לא בוצעה כך למשל צוות משרד עורכי דין תעבורה בעיר זו חיים אליה ושות ביטולו פיסלות שלמשרד הרישוי של 9 חודשים ו3 חודשים באמצעות המש הארכת מועד להישפט באיחור.

במקרה זה,  פנו אל עו”ד תעבורה בחולון, על מנת להקל בעונשם או לבטלו לחלוטין, במידה ונמצאו ראיות כי העבירה לא בוצעה כלל.

עורך דין תעבורה חולון והסביבה חיים אליה עם סמל העיר חולון
עורך דין תעבורה חולון

למעשה, לכל עבירת תנועה או בשמה הנכון יותר, עבירת תעבורה החל מ-מהירות מופרזת וכלה ב-עקיפה מימין  קיימת ענישה בהתאם לסוג וחומרת עבירת התעבורה. ניתן לראות כי בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, קיימת ענישה כגון פסילת רישיון נהיגה, מאסר ועוד.

ישנן עבירות תעבורה, אשר נהג שמורשע בהן, ייצברו לחובתו נקודות. צבירת נקודות מעל לסכום מסוים תטיל סנקציות על הנהג והחמורה בהן הינה פסילת רישיון הנהיגה וזאת כאשר הנהג צבר 36 נקודות.

מהי שיטת הניקוד, איך היא עובדת וכיצד יכול לסייע / עוד דיני תעבורה ? 

ישנם הרבה נהגים בחולון ובשאר הערים בארץ, שאינם מודעים לעובדה, כי רישום נקודות תעבורה אינו לצמיתות. הנקודות תימחקנה והנהג יוכל לפתוח דף נקי ללא נקודות. יש לדעת, כי מועד מחיקת הנקודות תלוי בכמה נקודות צבר הנהג. לדוגמא, מי שצבר עד כה 22 נקודות במשך שנתיים, הנקודות תימחקנה בתום שנתיים ימים אך אם הנהג כבר צבר מעל 22 נקודות לחובתו, תוקפן יפוג רק לאחר תום 4 שנים. הכוונה היא שמדובר בכפל זמן. יש להילחם על הנקודות ולפנות אל עורך דין תעבורה בחולון, אשר יוכל לייצג נהגים בביהמ”ש ולערער על הנקודות במידה שניתנו שלא בצדק.

עורך דין לדיני תעבורה בחולון ומשרד הרישוי בחולון  

ישנם אמצעי תיקון מטעם רשות הרישוי בחולון, אשר מצריכים מנהג שקיבל ניקוד עליו יוטל למחוק את הנקודות באמצעות קורס נהיגה מונעת לבטיחות בדרכים. במידה ואינכם בקיאים בחוקי התעבורה, פנו לקבלת שירותים משפטיים ב-דיני תעבורה ע”י עו”ד עוסק בתחום ולו שנות ניסיון רבות, על מנת שיוכל להסביר כיצד עליכם להתנהל במטרה למחוק את הנקודות וככל וצריך ייצוג משפטי מול בית המשפט יפעל בהתאם במטרה למחוק את הניקוד.

משרד עורכי דין תעבורה בחולון חיים אליה נהיגה בפסילה – אחת מעבירות התעבורה החמורות ביותר

בתחום התעבורה – אחת מהעבירות החמורות ביותר הינה נהיגה בשלילת רישיון {נהיגה בפסילה} או בשל פסילה מנהלית או בשל עבירת מהירות מופרזת. כאשר בדיקת הנהג באמצעות משטרה, מראה כי הנהג צבר 36 נקודות ורישיונו נשלל.

עורך דין תעבורה חולון עורך דין חיים אליה וגלעד משאט.

ישנם מקרים רבים כאלה ויש להתייעץ עם עו”ד תעבורה בחולון כאשר הוא אף בקיא בסדר הדין הפלילי. יש לציין כי 36 נקודות, תגרומנה לכך, כי רישיונו של הנהג ייפסל למשך 3 חודשים. אם מדובר על צבירה של 72 נקודות, רישיון הנהיגה ייפסל לתקופה של 9 חודשים. יש לדעת, כי עבירה מסוג זה, הוא עד 3 שנות מאסר בפועל ולכן מחייבת את ייצוגו של עו”ד לתעבורה. אשר, ייעשה ככל שביכולתו בכדי למזער את העונש ולגרום לכך, כי על הנהג יוטל מאסר על תנאי ולא מאסר בפועל.

עורך דין לענייני תעבורה בחולון – מתי נפתח הליך פלילי נגד נהג בגין עבירת תנועה ?

ישנם הליכים פליליים שעשויים להיפתח בבית המשפט כנגד הנהג במקרים כמו: נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים ותאונת דרכים קטלנית גרימת מוות. במקרה שבו נהרג אדם ייפתח הליך פלילי נגד הנהג ואם יימצא אשם, הוא יקבל מאסר בפועל עד לתקופה של 20 שנה.

כך למשל אם ימצא אשם בתאונות דרכים עם הרוגים. במקרים חמורים אלה, יש לשכור את שירותיו של עו”ד תעבורה בחולון, אשר בקיא בסדר הדין הפלילי וכבר ייצג תיקים מסוג זה בעבר.

לכל שאלה או התייעצות ראשונית ללא עלות צור קשר לנייד 0524424221 עו”ד חיים אליה או משרד 077-530-9587 ריקי מנהלת משרד סניף מרכז  

האם יש בית משפט לתעבורה בחולון או שבית משפט לתעבורה נמצא בעיר אחרת ?

בית משפט ב-תל אביב( הרב ניסנבאום 7 בבת ים )  שומע דיוני תעבורה כאשר העבירה נעברה בעיר חולון והסביבה ובנוסף מפה של משרד הרישוי בחולון – מצורפות מפות 

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


    צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע

    //