• 0524-42-42-21
 • משרד 077-530-9587.
 • haim@haimlaw.com
 • זמין 24/7 - למקרים דחופים
תפריט

ביטול קנס מהירות מופרזת – קנס על מהירות 2019  4.69/5 (16)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ביטול קנס מהירות מופרזת – קנס על מהירות 2019 

איך מבטלים קנס בגין מהירות מופרזת או קנס על מהירות 2018 שלב אחרי שלב

אסביר בקצרה כיצד ניתן לבטל דוחות של מהירות מופרזת או בלשון העם, קנס על מהירות מופרזת 2018  (שכן יש שוני מידי מספר חודשים על גובה הקנס, ולכן, אתייחס במאמר זה לקנסות הניתנים בשנת 2018 יחד עם זאת, אין כל הבדל מהותי בדרך הביטול, בין השנים. כלומר מכשירי אכיפה ממל”ז, דבורה, מצלמות עמוד, נשארו אותם מכשירים. ולכן דרך הביטול היא אותה דרך לאורך שנת 2019 ואילך.)  באמצעות מצלמות עמוד (א/3)  ממל”ז ודבורה.

מהי מהירות מופרזת ?

בתקנות ובחוקי התעבורה חריגה מהמהירויות שלהלן הינה נחשבת לנסיעה במהירות מופרזת שבגינה מתחייב דו”ח (דו”ח ברירת קנס/ טופס ירוק) – במקרה הטוב, וכתב אישום תוך זימון לבית משפט (ברירת משפט/ טופס אדום)  – במקרה הרע.

מהירות בדרך עירונית ( לרוב נסיעה בעיר ) עד 50 קמ”ש אלא אם כן יש שילוט המורה אחרת.

מהירות בדרך בין עירונית ( נסיעה בין עיר לעיר ) עד 80 קמ”ש. אם יש אי תנועה בנוי כמו גדר או מחיצות מבטון לאורך אמצע הכביש אז עד 90 קמ”ש, אלא אם כן יש שילוט המורה אחרת.

מהירות בדרך מהירה כביש תל אביב – ירושלים; כביש 471, חלקים נרחבים, כביש 6, מקטעים בכביש 4 כביש 531 בין רעננה לכפר סבא והרצליה ועוד), עד 110 קמ”ש אלא אם כן יש שילוט המורה אחרת. כל חריגה מהמהירות הנ”ל הינה מהירות מופרזת.

במידה וקיבלתם דוח בין אם הוא “ברירת קנס” / “טופס ירוק” ובין אם הדוח “טופס אדום” / “ברירת משפט” – לא לשלמו לפני שאתם מתייעצים עם עו”ד בקיא בתחום התעבורה. כיוון, שלדוח זה יש נקודות ממשרד הרישוי (יפורט בהמשך) , ובעת התשלום אתם מסכימים לנקודות ולכן עדיף לא לשלמו אלא לאחר ייעוץ.  

כיצד לבטל דו”ח מהירות מופרזת או קנס על מהירות 2018 

במצלמות עמוד- א/3

 • אם קיבלתם דו”ח בדואר, ככל הנראה מדובר במצלמות (פילם, מצלמות עמוד- א/3). מניסיון יש לא מעט בעיות עם מצלמות אלו. כך לדוגמה, כאשר ישנו רכב נוסף הנראה בתמונה בקבלת הדו”ח. ולכן, יכול להיות מצב בו המצלמה מדדה את הרכב הנוסף ולא את רכבכם אלא שאת הדוח אתם קיבלתם.

 • דוגמה נוספת, במידה ויש בקרבת מקום קווי חשמל או כל פעולה אלקטרומגנטית המשפיעה על ראדר המצלמה – לא מן הנמנע שהקרינה מכבל מתח גבוה גרמה למצלמה לצאת מאיפוס.
 • כמו כן, יש לבדוק מתי נעשה טיפול ותחזוקה במצלמה איך ומתי נבדקה המצלמה. כך לדוגמה, בכביש החוף מצלמה שבין חדרה לחופית – בוטלו כל דוחות כלא היו בגלל תחזוקה לקויה.

באמצעות אקדח לייזר ממל”ז (מד מהירות לייזר או אקדח לייזר) ?

 • מה עושים עם דוח שניתן ע”י שוטר באמצעות הממל”ז ? במקרה זה יש לא מעט בעיות ואפילו חמורות היכולות להביא לידי בטלות הדוח, לחילופין חזרה מאישום בקנס מהירות מופרזת ואף לזיכוי. כך לדוגמה, על הלייזר להיות מכויל (לעבור איפוס בטרם שימוש). כמו גם, על המפעיל לכוון למרכז מטרה/מסה, לבצע רישום שעה במדויק זמן ומקום.
 • בנוסף, יש להשתמש בממל”ז כמד מהירות ב-“שיטת ההצבעה”. אין להשתמש על מטרות אשר שטח פניהן אינו ניצב לקו הראיה לממל”ז או לכאלה שיש להם תנודה עצמית (רכב הנמדד בכביש מעוקל לשוטר המודד ולא באופן ישר). ועוד רשימה ארוכה של הנחיות המוטלות על הבודק. כך, מספיק שאחד מהתנאים הללו לא מולאו כנדרש עלול להביא לביטול הדו”ח ואף להביא לזיכוי בתיק.

באמצעות הדבורה ניתן קנס מהירות מופרזת ניתן לביטול ?

 • מה ניתן לעשות אילו המדידה באמצעות מכשיר הדבורה?  טרם הוכחה מסה קריטית אשר הגיע לבתי המשפט. שנית, מכשיר הדבורה מבין כל המכשירים שבהם משטרת ישראל אוכפת את המהירות, נמצא בדרגת קושי גבוהה יותר ונדרשת מיומנות רבה להפעילה. שכן באם מכשיר הנמדד לא נמצא ברדיוס של 50 מטר מרכב המודד. וכן, לא נשמר קשר עין רציף בין הרכב הנבדק. עד כאן מספיק לביטול כתב אישום או חזרה מכתב אישום של מהירות מופרזת.

מדוע חשוב לבטל דו”ח או קנס על מהירות 2018 ?

שכן, יש לזכור כי בהנחה ושילמת את הדו”ח לצד פסילה מבית משפט לתעבורה ( ככל שתהיה) יכולה להיות אף פסילה נוספת ממשרד הרישוי בגלל נקודות מצטברות. ולכן, ככל שתודה ואף אם בעבירה קלה יותר (בהסדר עם התובע)  הרי שתוכל “לזכות” בפסילה מצד משרד הרישוי.

כמה נקודות יש בגין קנס מהירות מופרזת או קנס על מהירות 2018  ?

יש לזכור כי מעבר לסכום אותו הנהג צריך לשלם בשל הקנס של מהירות המופרזת יש גם נקודות ( 8 לרוב )  שבסופם עלול משרד הרישוי להטיל פסילה של 3 עד 9 חודשים ובמקרים אחרים גם פסילה לצמיתות.

נהג הצובר מ- 12 עד 22 נקודות, עליו לעבור קורס בסיסי בנהיגה נכונה בן 12 שעות לימוד ובסופו מבחן.

נהג הצובר מ- 24 עד 34 נקודות, עליו לעבור קורס מתקדם ובסופו מבחן.

נהג הצובר 36 נקודות ומעלה משרד הרישוי יורה על פסילת רישיון נהיגה ל- 3 חודשים ועמידה במבחן נהיגה עיוני (תאוריה).

נהג הצובר 36 נקודות פעם שנייה בתוך 6 שנים או 72 נקודות  משרד הרישוי יורה על פסילת רישיון נהיגה ל-9 חודשים ובדיקות רפואיות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, הנקרא גם מרב”ד או מכון הארבעה מבחן נהיגה עיוני ומבחן נהיגה מעשי (טסט) ואם במידה ולנהג לא יקבע חוסר התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה רישיון נהיגה יוחזר.(פסילת רישיון נהיגה עי המרבד מכון הארבעה)

אם אני נהג חדש ופחות מגיל 24 גם עלי חלות הגבלות הללו ?

לאוכלוסיות אלו שגם נקראות אוכלוסיות מיוחדות: נהג חדש – רישיון נהיגה בפחות משנתיים, ונהג צעיר פחות מ – 24. רישיון נהיגה הוא רישיון על תנאי ועל כן ע”מ להקפיד על חוקי התנועה עליהם לנהוג בהקפדה יתירה.

ככל שנהגים אלו יעברו עבירות חמורות כדוגמת מהירות מופרזת, שכרות, אי מתן זכות קדימה, אי דיווח על תאונת דרכים, נהיגה ללא מלווה, עקיפה שלא כחוק, יידרשו לעבור מבחן עיוני ומעשי (טסט ותיאוריה שוב). אך יש דרך להשאיר את הרישיון ולא לעבור שוב טסט ותיאוריה נוספת. 

מדוע חשוב להתייעץ עם עו”ד תעבורה בתחום ולא להגיע לבית משפט ולסגור עסקה עם התובע לבד ?

לאחרונה שמעתי כי המאשימה /תובע מטעמה יוצר קשר עם הנאשם בטרם הדיון ומודיע לו להגיע מוקדם לבית משפט במטרה להגיע להסדר טיעון (הסיבות להם ברורות וככל הנראה גם לנו).

ולכן, נאשם שלא מבין דבר בהליך המשפטי יכול למצוא עצמו מודה בעבירה שאילו היה לו את הידע המשפטי יכול היה להזדכות ממנה, ללא קנסות, ללא רישום נקודות נוספות בתיק, העלולות להביא לידי פסילה של משרד הרישוי, ומשמה הדרך קצרה לנסיעה ללא רישיון נהיגה ( נהיגה בפסילה עבירה של מאסר בפועל).

לסיכום – בכתבה זו הצגתי מספר דרכים לביטול קנס מהירות מופרזת או קנס על מהירות 2018, כך או אחרת חשוב להדגיש כי בטרם כל פעולה חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין תעבורה ולקחת ייצוג לוודאי לא להגיע לבית משפט לא מיוצג ולייצג את עצמך.

כתבה מאת עו”ד חיים אליה, עורך דין תעבורה, רחוב שנקר 4 קומה 1 הרצליה פיתוח, ייעוץ ראשוני ללא עלות, צרו קשר בנייד 0524-42-42-21, משרד  077-530-9587, אנו כאן לכל שאלה.

ראה כיצד ניתן להמיר דוח תנועה באזהרה | שימוש בנייד בזמן נהיגה (waze מותר או אסור ) 

לדוגמה - ביטול דוח מהירות מופרזת ואף זיכוי במהירות של 190 קמ"ש בכביש של 80 ראה ועוד ראה להלן:

מהירות מופרזת, נהג צעיר, במהירות של 161 קמ”ש תיק שמסתיים בקנס, וללא פסילה של יום אחד.

עורך דין תעבורה - מאמרים אחרונים
עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

איתור דוחות משטרה

מצלמות המהירות והשוטרים האורבים לנהגים בכל פינה נסתרת אפשרית, גרמו לנהגים רבים לקבל דוחות משטרתיים, כאשר במקרים רבים, הדוחות אינם מוצדקים. בפרט מצלמות א- 3 במקרה

קרא עוד »
עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

מהירות מופרזת

משרדנו עוסק בין היתר בתיקים של נהיגה רשלנית או בחוסר זהירות, תיקי נהיגה בשכרות, נהיגה בשלילה ועוד. כאן אסביר מהי מהירות מופרזת, מהם הכללים לפיהם פועלת המשטרה, כדי

קרא עוד »
עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

פסקי דין תעבורה

דיני תעבורה – פסקי דין  לקוח שנתפס בנהיגה בפסילה בפעם השלישית משוחרר למעצר בית  >> ביטול דו”ח תעבורה אחרי 3 שנים  >> ביטול פסילה מנהלית

קרא עוד »
שיטת הניקוד החדשה משרד הרישוי
עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

שיטת הניקוד החדשה

לצד בתי המשפט לתעבורה קיימת מערכת נוספת, אשר פוסלת את רישיונות הנהיגה לתקופות של 3 או 9 חודשים בשל צבירת נקודות – מערכת זו נקראת

קרא עוד »

עורך דין פלילי ותעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, במהלך ההתמחות התמחה עורך דין אליה במשרד העוסק אף הוא במשפט הפלילי ודיני תעבורה. למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, העוסק בתחום התעבורה ומשפט פלילי הוא כבעליו וכמי שייסד משרד זה. כיום המשרד מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות- אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.
עו”ד מעולה שמטפל בך בצורה מקצועית ושקופה במילה אחת תותח
SabaZman
SabaZman
09:48 18 Nov 19
עורך דין מספר 1 בתחום מלווה לכל אורך התהליך ואפילו מעבר ממליץ בחום.
בני אלעזר
בני אלעזר
16:46 05 Nov 19
עורך דין תעבורה לא פחות ממצוין מומלץ בחום תודה $
idan adrabi
idan adrabi
11:58 21 Sep 19
אני ובעלי היינו אצלו בפגישה יצא לנו להכיר עורך דין מקצועי בעל ידע רחב בתחום התרשמנו מאוד
Karin Zadikov
Karin Zadikov
10:30 15 Sep 19
השארתי פרטים לייעוץ קרן חזרה אליי תוך עשר דקות והיא הפנת אותי לחיים הוא חזר אליי קיבלתי ייעוץ בטלפון לא נתקלתי באדם כל כך ישר כמו חיים יש לציין שהשרות של המשרד מדהים מקצועי ואדיב בקיצור אין עליו ברור שאני אחזור וגם אמליץ לחברים
רון כוחלני
רון כוחלני
15:39 25 Aug 19
עורך דין חיים אליהשירות מסור לאורך כל ההליך המשפטי עד לסיומו,בכל זמן ובכל שעה, מומלץ בחום מניסיון !!☝️מספר 1 בתחום
חננאל עמר
חננאל עמר
10:16 22 Aug 19
חיים אליה עורך דין מקצועי ואמין. אשר יודע את עבודתו. נכנס לפרטים הקטנים ביותר. אם חושב שהסתבכת רק עו”ד חיים יכול לעזור לך.
שרון שטיינברגר
שרון שטיינברגר
18:36 07 Aug 19
עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ , חיים אליה מספר אחד
noam sabag
noam sabag
19:11 30 Jun 19
עורך דין מקצועי אמין שמביא תוצאות.
שמואל לוי
שמואל לוי
18:39 28 Jun 19
מומלץ. מחיר סביר תמורת הצלחה .
דוד אסרף
דוד אסרף
01:23 28 Jun 19
חיים אליה עורך דין מצוין שמדבר בגובה העיניים והכי חשוב מביא תוצאות!!
Motti Primor
Motti Primor
10:53 23 Jun 19
עדן אזולאי
עדן אזולאי
20:06 25 May 19
ממליץ בחום רב על עו”ד חיים אליהחיים הינו מקצועי מהמעלה הראשונה , ונותן שירות נהדר .פניתי אליו מספר פעמים בנוגע לקנסות תעבורה אשר קיבלתי , ובכל אחד מהמקרים עו”ד חיים אליה הצליח לטפל בהם בצורה הטובה ביותר, ולפתור לי את הבעיה. מאוד שמחתי על הבחירה לפנות אליו , ואין לי ספק שאם חלילה אהיה בבעיה בעתיד, הוא יהיה הראשון שאפנה לקבל את שירותיו.
roi zimon
roi zimon
20:22 04 May 19
הכי טוב שיש
משה סיטון
משה סיטון
09:02 18 Apr 19
תודה לך על הישג מדהים בתיק נהיגה בשכרות, אני מודה לך נאד.
שרון מרום
שרון מרום
19:27 03 Apr 19
אני לא נוטה לפרגן אך מדובר במקרה חריג ויוצא דופן כיון שמדובר קודם כל באישיות ואדם נעים אך מעבר לכך , עורך דין פלילי מצוין ומבריק. בשל צנעת הפרט אני לא אפרט אך מדובר בתיק סייבר מהגדולים כך שחשבתי שאין מוצא ממנו. תודה לך.
יוסי כפס-אליהו
יוסי כפס-אליהו
08:02 30 Mar 19
מצאתי עורך דין מקצועי ואדיב תודה לך.
Keren Lupo
Keren Lupo
07:40 30 Mar 19
אני ואשתי ממליצים בחום, ממש בקצרה, הגענו אליו באמצעות חבר נוסף, כאשר אשתי נסעה בזמן פקיעת רישיון נהיגה, למעלה משנתיים, עו”ד חיים אליה הצליח להוציא אותנה בפסילה על תנאי וקנס. בקשר אלי הייתי צריך לקבל תעודת יושר בדרך שאיני יודע להסביר הצליח להוציא ואף לנקות את הרישום הפלילי. תודה איש יקר.
אינדקס אתרים
אינדקס אתרים
13:15 15 Feb 19
עורך דין נהיגה בשכרות מצוין, ממש ככה, חשיבה יצירתית שירות אדיב, תודה רבה לך.
hila yaniv
hila yaniv
21:18 08 Feb 19
בשם החברה תודה רבה לך ששחררת את הרכב שהמשטרה תפסה בנהיגה בשכרות, ושוב כל המקרה הזה יכל להימנע אם הנהג משאית היה יושב ליד הנהג ולא היה נוהג בשכרות, מצאנו עורך דין תעבורה איכותי וישר תודה איש בשם כולנו.
אתר משכנתאות
אתר משכנתאות
18:35 12 Jan 19
היי בדר”כ אני לא אוהבת לדבר על מה שקרה לי בעבר אבל בתיק שבו הייתי מעוררבת בתאונת דרכים קשה תוך שאני חציתי קו רצוף במהירות של 140 חשבתי שחרב עלי עולמי אך בזכותיך הצלחת למחוק לי את האחריות לתאונה וכך קיבלתי פסילה של חודש תודה רבה לך עורךך דין חיים אליה
ריקי אחסון ושרתים
ריקי אחסון ושרתים
06:16 05 Dec 18
עורך דין מעולה אנושי אדיב ומאד מקצועי נהיגה בשכרות פעם שניה פסילה של 4 חודשים תודה איש.
רכבי ספורט
רכבי ספורט
23:58 25 Oct 18
נפתלי איילה שלוחה שליחויות
נפתלי איילה שלוחה שליחויות
10:11 23 Sep 18
עורך דין מקצועי ואמין תודה על הכל עזרת לנו מאוד
iris ben david
iris ben david
12:35 01 Aug 18
עורך דין תעבורה מצויין ממליצה בחום תודה לך על הכול מכל הלב
ורד הפ
ורד הפ
18:22 26 Jul 18
ממליץ בחום על חיים. עורך דין תעבורה מהחריפים בישראל. חיים וצוות המשרד עשו הכל לזיכוי בתיק שאני מכיר באופן אישי.. לאור הזיכוי בתיק ובהמשך להמלצות אין לי ספק שהם מקצוענים ממליץ בחוםדוד
דוד בן עיון
דוד בן עיון
13:42 12 Jul 18
עורך דין פלילי מוצלח ביותר בגלל שמדובר באירוע פלילי אני לא אספר יותר מידי אבל בזכותו לאחר הגשת חנינה לנשיא הצלחתי לקבל מה שרציתי. עורך דין פלילי מצויין ממליץ בחום. ממני אלמוני
oshri eliya
oshri eliya
16:37 25 May 18
התמזל מזלי שהגעתי לעורך דין מוצלח!
Andrew Robertson
Andrew Robertson
14:50 24 May 18
עורך דין תעבורה מאוד מקצועי יחס אישי חם מאוד ודואג ללקוחותיו במסירות ואחריות רבה .
DaViDt097
DaViDt097
12:35 19 Mar 18
עורך דין תעבורה לא פחות ממצוין ממליץ בחום
lior siman tov
lior siman tov
09:02 11 Mar 18
עו״ד חיים אליה הוא ללא ספק המקצועי ביותר בתחומו. בעל ניסיון רב וידע עצום, המאפשרים לו להגיע לתוצאות המיטביות עבור לקוחותיו. מדובר בעו״ד היודע לזהות כשלים בהליך המשפטי ולנתח אותם באופן המקצועי והמקיף ביותר, והדבר ניכר בהצלחותיו הרבות. מעבר לכך, מדובר באדם הניחן בסבלנות ומסירות הנותן יחס אישי לכל אחד ואחד מלקוחותיו, תוך ליווי צמוד וזמינות בכל עת.ממליצה בחום!
Ravid Cohen
Ravid Cohen
19:17 23 Feb 18
DODO ABDO
DODO ABDO
04:48 17 Jan 18
תודה לך עו”ד חיים אליה על מסירות הנפש והאמינות
takuro ishikawa
takuro ishikawa
20:03 16 Jan 18
המון תודה לעו”ד חיים אליה על האכפתיות, השירות המסור, העזרה והתמיכה, מאחל דרך צלחה ומשגשגת.
ג'ורג דומט
ג’ורג דומט
19:01 16 Jan 18
עו״ד פלילי מצויין ומקצועי, ממליצה בחום!
revital Moskovich
revital Moskovich
08:35 16 Jan 18
מקצועי ונעים!
מאור שחר
מאור שחר
07:40 16 Jan 18
בוקר טוב, עורך דין חיים אליה עורך דין תעבורה מצוין אני ממליץ בחום. בעבירה של מהירות מופרזת עו”ד אליה דאג שאקבל פסילה על תנאי סתם לידע הכללי עבירת מהירות בשילוב של תאונת דרכים. בחרתי לומר את הדברים הללו כי כאלו עורכי דין ממש קשה למצוא.
אברהם בדוש
אברהם בדוש
07:10 16 Jan 18
עו”ד שנותן עצמו מעל ומעבר!
sebastien rettie
sebastien rettie
06:25 10 Jan 18
תודה על מסירות הנפש לעבודתך ,ממליץ בחום.
Jamie Fenneman
Jamie Fenneman
15:28 07 Jan 18
תודה רבה על עבודתך המסורה כעו”ד פלילי
Graham McDowell
Graham McDowell
19:54 06 Jan 18
פשוט עו”ד הקולע למטרה,! תודה על עבודתך המסורה כעו”ד לנהיגה בשכרות
Aram Bernardos
Aram Bernardos
20:41 27 Dec 17
Or Sharami
Or Sharami
09:25 21 Dec 17
עורך דין תעבורה מצוין , מבין בחוק. עזר לי לצאת מפסילה מינהלית מומלץ בחום
אריה לופו
אריה לופו
11:19 19 Dec 17
תודה על עזרתך, עו”ד חיים אליה אין כמוך
Tashmin Milla
Tashmin Milla
10:20 17 Dec 17
עורך דין פלילי מצויין מומלץ בחום.
Mali Asraf
Mali Asraf
13:31 16 Dec 17
עו”ד חיים אליה מקצוען אמיתי, מאיר פנים ועם רזומה מכובד ומוצלח בתחום. תודה על הכל!
בעז מנצורה
בעז מנצורה
21:34 13 Dec 17
עו”ד חיים אליה מתמחה במשפט צבאי מדוייק ומדהים
Travis P. Parodi
Travis P. Parodi
05:57 07 Dec 17
עו”ד אמין וישר
londa tuck
londa tuck
07:37 06 Dec 17
חיים אליה העולם צריך עוד אנשים כמוך תודה רבה על עבודתך המסורה!
takako spiegel
takako spiegel
03:31 05 Dec 17
עורך דיו חיים אליה מתמחה בפליליים אתה תותח!
subo deb
subo deb
17:21 03 Dec 17
תודה רבה לך על זריזות העבודה והמסירות.
lilliam levins
lilliam levins
18:13 02 Dec 17
עורך דין משכמו ומעלה
laticia birge
laticia birge
05:33 02 Dec 17
עו”ד מבריק כבר באותו היום שפניתי אליו החל לעבוד על התיק,תודה רבה לך
delphia minogue
delphia minogue
18:49 01 Dec 17
עורך דין מצויין בעל כשרונות ואמפתיה
Christopher Benjamin
Christopher Benjamin
13:28 30 Nov 17
בן אדם טוב וישר שנותן אחלה תחושה של ביטחון ורוגע.
sinsu taoul
sinsu taoul
15:35 29 Nov 17
משרד עורכי דין חיים אליה תודה על עבודתך ועל מסירות הנפש
T Iona
T Iona
12:44 28 Nov 17
עורך דין חיים אליה מקצועי ואמין
Sophie Lewis
Sophie Lewis
12:14 25 Nov 17
עורך דין פלילי מצויין.
Idan Caduri
Idan Caduri
10:32 25 Nov 17
מספר אחד בארץ בתחום. אין מה להסס
Ran Magal
Ran Magal
20:18 22 Nov 17
חיים אליה עורך דין פלילי מוצלח ומוכשר!
Ruhul Amin
Ruhul Amin
11:48 21 Nov 17
עורך דין חיים אליה מקצועי ביותר בתחום הפלילי
Juliana Magalhães
Juliana Magalhães
03:34 15 Nov 17
עורך דין חיים אליה תודה רבה על מסירות נפש, אמינות ועזרה
Jane W. McGee
Jane W. McGee
02:38 12 Nov 17
עורך דין תעבורה מצויין!! מומלץ בחום
נוי מחלוף
נוי מחלוף
19:34 10 Nov 17
חיים אליה עורך דין מוסמך ומסור לעבודתו
Md Mamun
Md Mamun
11:41 10 Nov 17
Trustworthy, Honest, Dependable, Straight Forward and he knows his law! I can’t describe in words how satisfied I am with Mr. Elya help with my recent case. I had interviewed a few attorneys before meeting with Mr. Elya, but found him to be the most intelligent and knowledgeable with the type of case that I had. He never promised me anything but gave me the confidence to put up a fight that resulted in a WIN for me. He checked in with me regularly to report on the progress (or in this cases the lack of progress – the wheels of the justice system do NOT turn quickly) and made sure I was doing ok. This alone meant the world to me. I highly recommend using him for legal needs.
James C. Dukes
James C. Dukes
21:10 30 Oct 17
I highly recommend attorney Haim if you are in need of legal help. He is honest, dependable and knows his law. He is very dedicated to his cases and cares about his clients. I would have given him 10 stars if I could!
Sandra Grace
Sandra Grace
21:06 30 Oct 17
Elya was very professional, helpful, and most importantly knowledgeable. He is very passionate about what he does and truly cares about helping his clients. Elya is the real deal and was able to help me obtain successful results in my case.If you are looking for a Lawyer that knows his stuff and won’t give up until he wins, then he’s your guy!
Bogue Smith
Bogue Smith
21:03 30 Oct 17
I just wanted to thank you Elya for all your help with our case! Elya was efficient and professional. He handled all the details and kept us informed at all times. He was able to work it out with the other party and the case was dismissed. We truly appreciate his attention to our case and helping us to get the results we had hoped for. I would most definitely recommend him to anyone who is looking for a great lawyer
John C. Chism
John C. Chism
20:47 30 Oct 17
עורך דין מצויין ממליצה בחום.
נטלי סבג
נטלי סבג
22:04 26 Oct 17
עורך דין תעבורה מומלץ תודה לך
itzik sabag
itzik sabag
21:51 26 Oct 17
עורך דין פלילי מומלץ ביותר. עזר לי מאד
Gal Ohana
Gal Ohana
21:48 26 Oct 17
קולגה מוכשר ורציני, מומלץ בחום!
אברהם & אדוני, משרד עורכי דין וגישור
אברהם & אדוני, משרד עורכי דין וגישור
13:55 26 Oct 17
משה אביטל
משה אביטל
19:32 25 Oct 17
הילי רמי
הילי רמי
19:36 23 Oct 17
ממליץ בחום
גיא אדרי
גיא אדרי
15:06 23 Oct 17
מנסיוני רוצה לומר, חיים הוא עו”ד מהטובים בתחום, יחס אישי, מקצועי ואנושי לכל לקוח. יישר כח,מודה ומעריכה על עזרתך!!!
אירה דוד
אירה דוד
20:00 02 Oct 17
הגעתי לעורך דין חיים אליה דרך מכרה שלי. הוא עזר לי בתיק תביעה מול ביטוח הראל עקב פגיעה גופנית. רציתי לומר שהשירות היה נהדר ומקצועי ובאמת בסוף קיבלתי את הכסף ,הפיצוי הכספי ואף יותר ממה שציפיתי. ותודה שטסת חיים אליה :) מומלץ בחום
gil lantzman
gil lantzman
07:31 28 Sep 17
עו”ד חיים תודה על השירות המסור ועל היחס האדיב וכמובן על תוצאה מדהימה.
Isaac Cohen
Isaac Cohen
12:57 27 Sep 17
עורך דין מאוד מומלץ , מומחה לטיפול בכל סוגי דיני התעבורה, מטפל גם בנהיגה בשכרות , וגם בביטול דוחות, פשוט מצויין!!
Ran Cohen
Ran Cohen
10:33 27 Sep 17
עורך דין מצויין תודה לך ממליצה בחום.
Osnat Barnoy
Osnat Barnoy
16:31 16 Sep 17
עורך דין מצויין! מאד שירותי ובעל ידע נרחב!
Dafna Diskin
Dafna Diskin
11:13 26 Aug 17
אני חייב לך המון תודה
לירון מועלם
לירון מועלם
18:30 23 Aug 17
עורך דין הכי מומלץ בתחום.
Minerva G
Minerva G
18:14 23 Aug 17
עו”ד מצויין
רפי חנוכייב
רפי חנוכייב
14:56 22 Aug 17
סמדר ארביב
סמדר ארביב
14:49 22 Aug 17
שירות אדיב ומקצועי.עורך דין גאון משפטי בעל לב גדול ושירות מצויין.
Gilad Mashat
Gilad Mashat
21:43 20 Aug 17
מקצוען אמיתי….
Yaniv Royter
Yaniv Royter
18:48 20 Aug 17
מקצועי ואמין
adi alkobi
adi alkobi
18:38 20 Aug 17
מקצועי, נחוש ומביא תוצאות.
elad mihaesco
elad mihaesco
10:34 20 Aug 17
עורך דין מצוייןיחס אישי וטיפול מהיר ויעיל עד הזיכוי המוחלט
Itay Ben Gigi
Itay Ben Gigi
20:56 15 Aug 17
בהחלט!! ממליצה בחום.
Limor Ben shoshan
Limor Ben shoshan
19:39 15 Aug 17
שרית זימון
שרית זימון
15:31 14 Aug 17
Shira Alon
Shira Alon
14:17 11 Aug 17
עורך דין משכמו ומעלה ממליצה בחום!!!
נועה אליהו
נועה אליהו
14:04 11 Aug 17
יחס אנושי וידע מקצועי ממליצה בחום.
מוריה אליהו
מוריה אליהו
13:52 11 Aug 17
עו”ד ובן אדם מעל ומעבר. עושה את העבודה מכל הלב והנשמה ונותן כל מה שיכול ויש לזה תוצאות בשטחחיים תודה על הכל, התמזל מזלי שהגעתי אלייךיפית
YAFIT CHEN
YAFIT CHEN
11:36 07 Aug 17
עו”ד מקצועי ביותר. כבר באותו ערב שפניתי אליו, התחיל לעבוד על התיק, גילה זריזות, אמפתיות והבנה למצב ודאג להרגיע ולדאוג לכל העניינים הטכניים בעצמו. בבית המשפט היה תותח. חיים עזר לי מאוד והקל עליי בכל שלב אפשרי ונתן לי תחושת ביטחון, והכי חשוב הגיע לתוצאות הכי טובות שיש. בן אדם טוב וישר שנותן אחלה תחושה של ביטחון ורוגע.
אופיר בן-ארי
אופיר בן-ארי
13:27 24 Jul 17
הגעתי לפגישה במשרדו של עורך דין חיים אליה וכבר מהרגע הראשון התרשמתי מהידע שלו בתחום המשפטי שהייתי צריכה. ממליצה בחום לפנות אל מישהו מקצועי במיוחד בתחום שלו ולא להתפשר
נטלי לנג
נטלי לנג
19:26 20 Jul 17
מעבר לעובדה שחיים הוא עו”ד מצוין, הוא בן אדם טוב, ישר ונעים.
Yossi Zohar Yosef
Yossi Zohar Yosef
15:28 20 Jul 17
עורך דין אמין ומקצועי ! חיים תודה לך על הכל חייבת לציין לטובה כמה שהוא הקדיש לנו ועזר
שיר לופו
שיר לופו
08:48 20 Jul 17
A family member of mine ran into a drug related problem. We hired Mr Elya and could not be more pleased. From initial contact to the resolution of the case Mr Elya far exceeded our expectations. He was not only thorough but also informative- we knew what to expect at each and every step of the way. Instead of a pretty harsh sentence my family member ended up getting a pretty lenient one year probation. Strongly recommend Mr Elya’s legal services.
Dean Laster
Dean Laster
08:05 20 Jul 17
Extremely reliable lawyer! Very smart and trustworthy. He managed to have me relaxed in one of the toughest situations where I really didn’t see myself getting out of. Highly recommend and ready to get you out of any situation whether you are to blame or not! Thank you very much!
Ariel Inkawa
Ariel Inkawa
17:33 15 Jul 17
אתה תותח ממש קוסם רק אלוהים יודע כמה נלחמת בשבילי באמת אחי תודה רבה ענקית אני היה לי שכרות של 875 ובריחה משוטרים הוצאת אותי בפסילה של חודש וקנס של 500 שח. אוהב אותך !!!
liron levi
liron levi
09:59 30 Jun 17
עורך דין מקצועי ואמין ייצג אותי בנהיגה בשכרות תוך כדי תאונת דרכים עם גרימת נזק וחבלות לצד השני קטיעת רגל ושיתוק לשני נוסעים שונים. התביעה רצתה עלי שנתיים ויותר מאסר בפועל לבסוף עו”ד חיים אליה הוציא אותי עם פסילה על תנאי וקנס. מומלץ בחום – דעו לכם, שעו”ד חיים אליה לא ממש אוהב את הפרסום הזה אבל הייתי חייב להגיב לך ומגיע לך יותר בגלל שיש למשרד שלך כמות אדירה של תיקים אז כנראה אתה לא תדע מי אני :) אוהב מכל הלב ותודה אחי.
חי אל
חי אל
09:57 30 Jun 17

צור קשר

 • מפת אתר

 • פוסטים אחרונים

 • Tags

 • אזורי שירות

 • ראו מה אנשים חושבים עלינו

  SabaZman
  SabaZman
  09:48 18 Nov 19
  עו"ד מעולה שמטפל בך בצורה מקצועית ושקופה במילה אחת תותח
  בני אלעזר
  בני אלעזר
  16:46 05 Nov 19
  עורך דין מספר 1 בתחום מלווה לכל אורך התהליך ואפילו מעבר ממליץ בחום.
  idan adrabi
  idan adrabi
  11:58 21 Sep 19
  עורך דין תעבורה לא פחות ממצוין מומלץ בחום תודה $
  Karin Zadikov
  Karin Zadikov
  10:30 15 Sep 19
  אני ובעלי היינו אצלו בפגישה יצא לנו להכיר עורך דין מקצועי בעל ידע רחב בתחום התרשמנו מאוד
  רון כוחלני
  רון כוחלני
  15:39 25 Aug 19
  השארתי פרטים לייעוץ קרן חזרה אליי תוך עשר דקות והיא הפנת אותי לחיים הוא חזר אליי קיבלתי ייעוץ בטלפון לא נתקלתי באדם כל כך ישר כמו חיים יש לציין שהשרות של המשרד מדהים מקצועי ואדיב בקיצור אין עליו ברור שאני אחזור וגם אמליץ לחברים
 • צור קשר לכל שאלה אנו כאן כדי לסייע