עורך דין תעבורה תל אביב

עודכן לאחרונה ב פברואר 10, 2022 ע"י חיים אליה

עברתם עבירת תעבורה בעיר תל אביב והסביבה ? מחפשים עורך דין תעבורה תל אביב, לייצוג בכל רחבי הארץ ? הגיע טופס ממשרד הרישוי על נקודות משרד התחבורה, זימנו אתכם מ- המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, מבקשים פסילת רישיון נהיגה על תאונות דרכים, נקלעתם לסיטואציה בה הוגש נגדכם כתב אישום או נפסל רישיון הנהיגה, פסילה מנהלית, נהיגה בפסילה ועוד עבירות תנועה אחירות.

כאן אסקור מדוע ישנה חשיבות מכרעת לייצוג באמצעות עורך דין תעבורה תל אביב או עורך דין תעבורה באשדוד או עורך דין תעבורה במרכז בכלל, ובכל מקום אך לא לייצוג עצמי. וכן, את תחומי המשרד בעבירות בדיני תעבורה אשר משרד עורכי דין לתעבורה חיים אליה ושות’ מתמחה.

עורכי דין תעבורה תל אביב – חיים אליה ושות'

עורך דין לענייני תעבורה תל אביב- מקצת עבירות ב-דיני התעבורה בהם משרד עורכי דין לענייני תעבורה חיים אליה מטפל ואלו הם: נהיגה במהירות מופרזת, חציית קו הפרדה רצוף, חוסר התאמה אישיותית או נפשית – (פסילת רישיון ע”י מכון הארבעה), עצור – בנהיגה בפסילה, נהיגה ללא טסט וביטוח בתוקף או בנהיגה בשכרות, תאונת דרכים קטלנית (מוות) תאונת דרכים עם נפגעים, וללא נפגעים לא רק אלא גם ב-עבירות התנועה להלן:

 • נהיגה בעקיפה אסורה.
 • נהיגה כשדה הראיה חסום או מוגבל. 
 • חציית קו הפרדה רצוף.
 • נהיגה בדרך לא פנויה. 
 • פסילת רישיון ע”י המרב”ד / מכון הארבעה.
 • נהיגה בשכרות.
 • קנסות תנועה. 
 • עונש על נהיגה בשכרות.
 • מהי מהירות מופרזת.
 • נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול.
 • נהיגה ללא רישיון – העונש על נהיגה בשלילה (שלילת רישיון נהיגה).
 • (ביטול קנסות ודוחות בכדי להימנע מנקודות)
 • דוגמאות להמרה דו”ח תנועה לאזהרה.
 • שחרור רכב ממגרש משטרתי בשל נהיגה בשכרות או נהיגה במהירות מופרזת .
 • ועוד כתבי אישום בגין עבירות תעבורה רבות אשר המדינה מבקשת בהם מאסר בפועל.
עורך דין תעבורה תל אביב

עורך דין לדיני תעבורה בעיר תל אביב זמינות ומומחיות

תפקידו של עו”ד תעבורה בתל אביב או מכל עיר אחרת הוא לאפשר את הייצוג הטוב ביותר ללא כל נטילת סיכונים ופשרות על איכות הייצוג תוך ניסיון של שנים, ובדיוק בזה עוסק ומתמחה, בתחום דיני התעבורה, משרד עורכי דין לדיני תעבורה חיים אליה ושות’.

ולכן, במידה והואשמת באחד מהעבירות לעיל ועוד רבות אחרות בהם המדינה הגישה כתב אישום לבית משפט אשר בוצעה העבירה. במקרה זה בית משפט לתעבורה בת”א אשר לו הסמכות המקומית. ראוי להתייעץ עם עורך דין לתעבורה תל אביב ולא מאיזור מרוחק יותר בארץ.

האם אני יכול לייצג את עצמי ללא עורך דין לענייני תעבורה ?

איני ממליץ להגיע לבית המשפט לתעבורה ביום הדיון, ללא ייצוג של עורך דין לענייני תעבורה תל אביב (ככל ומדובר בעיר תל אביב והסביבה הכולל גם את הרצליה),  להיכנס ללחץ ולהתחיל להודות במה שהתובע מציע.

תזכור כי גם התביעה, תביעות תעבורה בתל אביב – מנסה לסיים תיקים ומהר.  ולכן, כל מה שיציע התובע יהיה יותר כמו ניצול פערי הכוחות ולא במתכוון, אתה כמואשם “תיקח” גם אם לא מציעים להגיע להסדר טיעון הוגן.

מבלי לשקול האם נכון לעשות כן אם לאו, תצטרך להתמודד עם נקודות משרד הרישוי או עם פסילה על תנאי ארוכה מאד ולא צודקת בשל אותה עבירת תנועה. וזאת כיון שאין הנאשם יודע דבר בהליך המשפטי, והגיע ללא עורך דין דיני תעבורה. שכן, לרוב לצד כתב אישום או זימון לבית משפט יש גם חובת נקודות. כאמור לעיל, חובת נקודות משרד הרישוי.

ולכן, ככל והנאשם יודה ולא יתייעץ עם עוד תעבורה, יצבור נקודות של משרד הרישוי שבסופם עלול להיפסל. משך הפסילה עלול גם להגיע ל-9 חודשים ויותר במיוחד עם התקנות החדשות שלא מאפשרות מקום לסיים תיק ללא התערבות של עורך דין ובכך להציל את הנקודות.

מדוע כדאי להתייעץ עם עו"ד תעבורה תל אביב במקרה של תאונה ?

כל נהג שהיה מעורב בתאונת דרכים, יוכל לספר לכם כי זוהי חוויה לא פשוטה ויש לכך אף השלכות משפטיות. על כל נהג לדעת, כי על פי תקנות התעבורה תשכ"א 1961, בכל מקרה שבו נהג היה מעורב בתאונת דרכים, לקצין משטרה קיימת הזכות לשלול את רישיון הנהיגה שלו למשך 60 ימים או 90 ימים, וזאת במקרה של תאונת דרכים עם הרוגים. 

יש לציין, כי על הנהג לפנות מיד לאחר התאונה אל עורך דין תעבורה תל אביב, על מנת שיוכל להתגונן נכון בבית המשפט לתעבורה. יש לדעת, כי במרבית תאונות הדרכים כאשר יש נפגעים כתוצאה מתאונת הדרכים יוגש כתב אישום נגד הנהג החשוד בגרימת התאונה, אפילו מספר חודשים לאחר קרות התאונה.  הייעוץ הראשוני עם עורך דין תעבורה תל אביב מיד לאחר התאונה, אין לו תחליף ולמה ?

עורך דין שמתמחה שנים בדיני תעבורה, יגיע למקום התאונה, יאסוף ממצאים שסייעו לו במהלך ניהול התיק. החקירה הראשונה בזירת התאונה, תהיה באמצעות בוחן תנועה, כאשר תפקידו לנתח את הזירה ולקבוע ממצאים שונים, כמו מהירות הרכבים, תמרורים ועדים שהיו בזירה ויכולים להעיד מה שבוחן משטרתי לא יעשה ולא עושה שכן אינו נייטרלי. 

כך נהגים רבים אשר עברו תאונת דרכים, בין אם מדובר בתאונה עם נפגעים או תאונה ללא נפגעים, אם מדובר בתאונת הולך רגל במעבר חציה או שלא במעבר חצייה. באופן פתאומי ראיות אשר היו לטובת הנהג כלל לא נאספו, מטעם הבוחן המשטרתי. ואם נאספו הרי שלא נבדקו או שנותרו במחסן מוצגים של המשטרה, דרך זו ברורה לכל מי שעיניו בראשו שכן הבוחן יצטרך להסביר בבית משפט, מדוע הוא לא טרח לבדוק את הראיות (אם אסף) ואז תתגלה רשלנותו.

ולכן, באופן קבוע מסתירים מההגנה ראיות מזכות אלו, רק מי שבוחן תנועה לשעבר וכזה הוא עו"ד חיים אליה יודע מה צריך להיות, ואיך לבדוק את הזירה, ואם הבוחן התרשל בעבודתו!

מה שיכול להקים ספק בתיק וזיכוי הנאשם יודגש כי, אין מדובר דווקא בתאונת דרכים הכוללת גם תאונה קטלנית (מוות) אלא גם חבלות של ממש או נהיגה בקלות ראש או נהיגה רשלנית.   

עו"ד תעבורה תל אביב: לא מתמודדים עם תאונה לבד !

עורך דין לענייני תעבורה תל אביב ותאונת דרכים מה עושים ? – מאוד קשה ואפילו בלתי אפשרי, להתמודד עם תאונת דרכים לבד. תפקידו של עורך דין תעבורה תל אביב הוא משמעותי, כאשר על הנהג הפוגע להיות מיוצג בית המשפט, וכן, לפני המשפט הוא יעבור חקירות במשטרה, במידה ומדובר על פצועים והרוגים חלילה, כתוצאה מהתאונה. 

במידה ונהג נחקר באזהרה ונערך לו שימוע, הסבירות היא מאוד גבוהה שמכינים לנהג כתב אישום. עורך דין תעבורה תל אביב, ינחה וידריך את הנהג שהואשם בתאונת דרכים. עורך דין תעבורה תל אביב, יקבל את הסיכום של ממצאי הבוחן, את גביית העדויות ואת אמצעי האכיפה שנעשה בהם שימוש בזירת התאונה. 

עו"ד (ובוחן תנועה) חיים אליה – הניסיון מדבר בעד עצמו

כאשר נהג עבר עבירת תעבורה, מומלץ כי ישכור את שירותיו של עורך דין תעבורה תל אביב, שהוא אף בוחן תנועה, במיוחד אם מדובר על מעורבות הנהג בתאונת דרכים עם נפגעים או הרוגים. אחד מעורכי דין הבולטים בתעבורה הוא עו"ד חיים אליה, שהוא אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, כאשר הוא גם נגיש לבית המשפט לתעבורה חוות דעת משפטיות על אירועי תאונות דרכים ומי שהיה האחראי להן. עו"ד אליה.

חוקר גם במסגרת של חקירה נגדית את בוחן התנועה במקרה של תאונת דרכים ועשה דרכו במשטרה. הניסיון של עו"ד אליה בתיקי תעבורה הוא רב ולמשרדו הצלחות רבות בתיקי תעבורה מורכבים.  עוה"ד אליה מייצג את לקוחותיו בתחום דיני התעבורה בכל בתי המשפט לתעבורה בארץ.

לסיכום – עורכי דין תעבורה בתל אביב והסביבה⭐️

העיר תל אביב, הינה העיר העמוסה ושוקקת חיים והיא העיר המרכזית ביותר בארץ. עיר זו עמוסה בחוקי תעבורה שונים והגבלות נסיעה. במידה וביצעת עבירת קנס, או שנתפסת בנהיגה תחת השפעת משקאות משכרים, נהיגה במהירות מופרזת וכדומה, עליך להתייעץ מיד עם עורך דין תעבורה תל אביב.

סוגי העבירות שנידונות בבית המשפט לתעבורה בתל אביב, הן עבירות התעבורה כגון: ברירת משפט בגלל דו"ח תנועה, עבירות תנועה נוספות כגון נהיגה ללא רישיון, וכן, עבירות חמורות יותר כגון נהיגה ברשלנות אשר גרמה לתאונת דרכים קשה ואף למוות. אם עבירת התנועה שביצעתם הייתה בתל אביב והמשפט ייערך בביהמ"ש לתעבורה בתל אביב, עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין תל אביב. 

ישנן עבירות תעבורה שהן אפילו עבירות פליליות ואין להקל בהן ראש.  ישנם מקרים שבהם קצין משטרה יכול לפסול את רישיון הנהיגה של נהג, לפי שיקול דעתו, למשל נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, מה שיקשה על הנהג להמשיך להתנהל ויגביל עליו את התנועה, במידה ואתם בבעיה זו, עורך דין תעבורה תל אביב, יכול לגרום לכך שרישיון הנהיגה יוחזר, לפי אסטרטגיות משפטיות שהוא בקיא בהם. 

היתרון של שירותי משרד עורכי דין לתעבורה בתל אביב.

משרד עורכי דין לתעבורה בתל אביב חיים אליה ושות' שירותי המשרד – עורך דין לתעבורה מייצג נאשמים בבתי המשפט לתעבורה, כאשר הוא מספק מגוון שירותים כגון: מהירות מופרזת, דוחות או קנסות, ייצוג נהגים בעבירות שכרות או נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה ברשלנות, תאונות דרכים ועוד.

עורך דין תעבורה תל אביב, הוא היחיד שמכיר את החוק על כל פסיקותיו וכן, את הסיבות שיכולות להקל בעונש. מי שנאשם בעבירת תעבורה, יכול לשפר את הסיכוי לזיכוי בבית המשפט לתעבורה ובכך למעשה, להימנע מסנקציות חמורות. מומלץ לפגוש את עורך הדין תעבורה תל אביב, על מנת להתרשם ממנו והניסיון שלו בדיני תעבורה, הצלחותיו בתיקים מורכבים ועוד.

עורך דין לדיני תעבורה בתל אביב לשירותכם בכל בעיה ובכל שעה גם בשעות הקטנות של הלילה.

על מנת שתהיו בטוחים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר של עוד תעבורה תל אביב, יש  לבחור עורך דין שהזמינות שלו היא גבוהה, זה השלב הראשון שבו תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם מענה במקרים מורכבים יותר, כגון תאונת דרכים שבה הייתם מעורבים, תוכלו כבר בהתחלה לקבל ייעוץ משפטי, לאחר שעו"ד תעבורה תל אביב עיין היטב בממצאים ובתיק ואם הוגש נגדכם כתב אישום, הוא יוכל למצוא את האסטרטגיות המשפטיות המתאימות , כך שתוכלו לצאת מהמשפט כאשר ידכם על העליונה.

מחפש עורך דין תעבורה בתל אביב ? אנו הכתובת, ראה כמות המלצות מלקוחות המשרד למעלה מ 168 ביקורות מלקוחות כולן בחמישה כוכבים.

עורך דין תעבורה תל אביב ובית משפט בעיר.

עורכי דין לתעבורה בתל אביב לייעוץ ראשוני ללא עלות ניתן להתקשר או להגיע כתובת : רחוב שוקן 23 – משרד עורכי דין לתעבורה תל אביב חיים אליה ושות' . נייד 052-4424221 לייצוג במרכז הארץ ובעיר תל אביב – חיים אליה עורך דין לענייני תעבורה תל אביב. (ניתן גם ליצור קשר עם עו"ד תעבורה שרית זימון 054212174). לייצוג בצפון עורך דין לתעבורה גלעד משאט נייד 054-5765456 משרד 077-530-9587 (רב קווי) להתייעצות ראשונית ללא עלות.

עורך דין תעבורה תל אביב ובית משפט לתעבורה לפניכם מפה לבית משפט תעבורה –

לפניכם מפה לבית משפט לתעבורה בתל אביב, יודגש כי בית משפט לתעבורה עבר לבת ים. שכן, מיום 16/02/2020 בית משפט לתעבורה בתל אביב עבר למשכנו החדש בבת ים בכתובת הרב ניסנבואים 7 בת ים.

ראה מה אחרים חיפשו בנושא זה

 • עורך דין תעבורה בבני ברק

  עודכן לאחרונה ב דצמבר 2, 2022 ע"י חיים אליה מחשפים עורך דין תעבורה בבני ברק ? נתפסתם בעבירה של נהיגה במהירות מופרזת, חציית קו הפרדה רצוף, הגיע זימון בדואר מהמרב”ד (מכון הארבעה) אשר קובע כי אינכם כשירים לנהיגה בטוחה, נתפסתם נוהגים ללא טסט וביטוח בתוקף, או בנהיגה בשכרות, תאונת דרכים קטלנית (מוות) או תאונת דרכים…

 • עורך דין תעבורה בהרצליה

  עודכן לאחרונה ב מרץ 16, 2023 ע"י חיים אליה מחפשים עורך דין תעבורה בהרצליה – עו"ד לדיני תעבורה בעיר הרצליה הרצליה ? המדינה הגישה כתב אישום נגדכם בגין עבירה של נהיגה במהירות מופרזת, חציית קו הפרדה רצוף, הגיע זימון בדואר מהמרב”ד (מכון הארבעה) אשר קובע כי אינכם כשירים לנהיגה בטוחה, מחמת כשירות נפשית או התנהגותית, עצור…

 • עורך דין תעבורה בעפולה

  עודכן לאחרונה ב יוני 17, 2021 ע"י חיים אליה (עורך דין תעבורה בעפולה עו”ד חיים אליה מרחוב הולנד 13  נייד 0524-42-42-21) במידה והמדינה הגישה כתב אישום כנגדכם בגין עבירה של נהיגה במהירות מופרזת, חציית קו הפרדה רצוף, הגיע זימון בדואר מהמרב”ד (מכון הארבעה או מכון רפואי לבטיחות בדרכים ) השולח לבחינות מחודשות לבדיקת זכאות רישיון…

עורך דין תעבורה חיים אליה

חיים אליה עורך דין לתעבורה ומשפט פלילי, עו"ד אליה סיים תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצלחה יתרה, עו"ד חיים אליה אף בוחן תנועה וחוקר תאונות דרכים, קרי, כמי שמגיש לבית המשפט חוו"ד משפטית על אירוע תאונה ומי הגורם האחראי לה ו/או חוקר במסגרת חקירה נגדית את הבוחן תנועה במקרה של תאונת דרכים, עשה דרכו במשטרה. כמו גם, מרצה בכיר (ומרכז אקדמי) לעורכי דין אחרים בתחום נהיגה בשכרות בלשכת עורכי הדין . למשרד הצלחות מוכחות רבות בתחום משפט הפלילי ודיני תעבורה, משרד עורכי דין אליה ברשות עורך דין חיים אליה, מונה עוד מספר עורכי דין במחלקות שונות ובענפי משפט שונים. במחלקה הפלילית ייחודיות וחשיבה אסטרטגית – ייצוג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ, במגוון עבירות - אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות רכוש, ייצוג בהליכי מעצר ימים / תום הליכים, ייעוץ לפני חקירת משטרה, ייצוג בוועדות שליש בכלא. הן עברייני נוער בדגשים על חוק הנוער, והן בגירים ובדין הרגיל. בתחום דיני התעבורה ייצוג במגוון עבירות: נהיגה בשכרות נהיגה, תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון, פסילות מנהליות דוחות תנועה/ קנסות, תיקי משרד התחבורה, מעצרים.


  צור קשר לכל שאלה - אנו כאן כדי לסייע